Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik hogy az 5hetes kislány...

Létezik hogy az 5hetes kislányom nem szereti a babakocsiját? Akár mikor indulnánk sétálni vagy bevásárolni oriási a sirás. Igy mindig elmarad a séta, meg a bevásárlás is. Mit csináljak? Vagy még tul kicsi?

Figyelt kérdés
2009. szept. 2. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi ugyanígy voltunk, de már vagy 10 hetes is volt mikortól elmaradt a kocsiban. Amikor elkezdett nézalődni, de addig ha beletettem csak ordított ő is. Most már teljesen le van ha tolom, igaz már 5 hónapos.
2009. szept. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az én lányom is ordított,de hasrafektettem és úgy szerette:)Még most is néha így sétálunk, pedig már 7 hónapos
2009. szept. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bizony, az én lányom sem szerette/szereti a babakocsit... Egy éves múlt, de jobban kedveli, ha kerékpárral megyünk, hosszabb távon meg abszolút nem marad meg a kocsiban.

Ha mennem kellett bevásárolni, akkor úgy időzítettem, hogy akkor aludjon. Ha meg végképp nem maradt meg, akkor a kenguruba tettem, na azt nagyon csípte:)

2009. szept. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én lányom most 6 hónapos, és pár hetesen ugyanez volt, ordított, amikor a kocsiba tettem, viszont, amint elindultunk és gurult egy pár métert megnyugodott, elringatta a kocsi, és legtöbbször el is aludt.

Nem lehet, hogy ha elindulnátok mégis, a te picid is elszenderedne? Vagy próbáltad már, és végigsírja az utat?

2009. szept. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!