Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Tejcukor érzékenységben...

Tejcukor érzékenységben tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

kislányom hetek óta hasmenéstől szenved, előbb virusra gyanakodott a doki, de most a tejcukrot mondta, hogy hagyjuk el sűrgősen, és teljesen...

okés, Laktózmentes tejről hallottam, vettem is, főzeléket most rántottam nem habartam, okés, de mindenben látom, hogy benne van szinte, és itt vagyok a végre éhes kiscsajjal, és nem tudom mit adjak neki..:-))

Nincs időm, és energiám szaladgálni a legyengült gyerekkel a közértben, és nézegetni, hogy miben nincs, és a a neten se tudok órákig bogarászni...

Kérlek Titeket, akinek hasonlóval küzdő gyerkőce van, és már rutinosan főz, süt ilyesmit, írjatok konkrét kajákat, sütiket, akármit, recepteket, tippeket, minden érdekel a témában!!


Nagyon szépen köszönöm! :)



2013. jún. 20. 15:33
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

A pogira lehet a férjem is ugrik majd..:-))


Mindent beszereztem, idetettem, erre mit eszik???? Meggyet magában...:-DDD ezen görcsöltem ennyire....

2013. jún. 20. 21:09
 12/16 anonim ***** válasza:
:) persze... csak, hogy kiszúrjon veled :D Ha már anya kirohanta magát a cuccokért :)
2013. jún. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

:-DD Igen, igen..


Közeb ideírom, hátha mást is érint majd vmikor:

A Sparban elég sok ilyen terméket találtam, még az eladó is segített, és csomagolt felvágottakból is a Gyulai májkrémen kívül legalább 4-5 fajtát találtam, főleg a Spar saját márkás "Budget" cuccai közt, kifejezetten rá van írva!


Most már tök nyugodt vagyok, mert tényleg nem egy ördöngősség, és a gyerek eszik mint a gép, sokkal jobban van már 3 napi diétától, sőt már 1nap után is azonnal látszott a diéta hatása. :-))

2013. jún. 24. 14:21
 14/16 anonim ***** válasza:

Kis odafigyeléssel bármit meg tudsz csinálni.


végre jégkrémet is találtunk, Gelatiamo nevű,tesco,auchan,spar is árulja,ez csoki és vanilia,gyümölcsösek a sorbetek,viz alapú.

Tejszin a hulala,bár az van ráirva hogy tartalmazhat tejet,de csak annyira mint a mogyorót ráirják gyakorlatilag mindenre,szóval nyugodtan csinálható abból bármi amit eddig tejszinnel csinálták.

Habspré is van,neten csak drágát látni,de van,tesco,spar ahol vesszük,kb 350

[link]


Medve sajt is van laktózmentes,nálunk sok fogy,még én is azt eszem,finom nagyon,ugyanannyiba kerül mint a nem laktózmentes.

Túró a sparban van,180 grammos 320 körül,íze ugyanolyan jó.

2013. jún. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Na :) Ez jó hír!

Igen elsőre ijesztő és úristen most, hogy legyen? Mil legyen? De rém egyszerű a megoldás :) Jobbulást! Ha lecsökkented neki teljesen kinőheti a kislány :) Mi már túl vagyunk rajta de ahhoz abszolút ki kell kerülni fél évesen jött a 2 éves gasztros kontrollon szerencsére túl voltunk rajta:)

2013. jún. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

köszi lányok...:-))

vagy fiúk is voltak? :-))

2013. jún. 24. 22:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!