Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Így is elvigyem dokihoz?...

Nikoletta 23 kérdése:

Így is elvigyem dokihoz? (Részletesen lent)

Figyelt kérdés
Bárányhimlős a kisfiam(2 éves).Nővére hozta haza az oviból,vele hamar átestünk rajta,kevés pötty és nem volt lázas.Most a kisebbik beteg,de ő rajta teljesen kijött a betegség pöttyök tetőtől talpig.Kislánynak akkor az orvos Fenistil cseppet írt fel,semmi mást nem mondott.Én vettem a patikában rázó keveréket a patikus ajánlatára,ezzel kezeltem.Most a kis fiúnak is vettem ilyen keveréket a patikus ajánlotta még a mentolos hintőport is.Szóval minden van itthon ami kellhet,Fenistil csepp,rázó keverék,hintőpor,láz csillapító. Természetes nem megyünk sehova,csak az erkélyre és senki nem jön hozzánk!
2013. jún. 28. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:

igen mert fel kell kerülnie a kartonjára az h túlesett rajta


és amúgy sem árt

2013. jún. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igen,el kell vinni.Egyébként a rázókeverék nem nagyon ajánlatos,mert nem levegőzik alatta a kiütés,így felül fertőződhet.Nyilván a doki nem véletlen,nem írt mást a fenistilen kívül.Teljesen elég az,és a mentolos hintőpor
2013. jún. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én mondjuk lehet hogy felhívnám a dokit, és megmondanám hogy a kicsi is elkapta. Én három gyerekkel vagyok olyan bizalmi viszonyban a dokinkkal, hogy biztos feltenné a kartonjára.
2013. jún. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az lemaradt, hogy a tök beteg gyereket nem érdemes orvoshoz cipelni, mert az is csak egy tortúra, főleg ha ilyen egyértelmű, hogy mi baja van.

előző

2013. jún. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi válaszaitokat!Voltunk dokinál,felvette a betegséget a kartonjára.Remélem hamar túl esünk rajta!
2013. jún. 28. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!