Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az utóbbi egy hétben beteg...

Az utóbbi egy hétben beteg lettem és lázcsillapítót, köptetőt és köhögéscsillapítót vettem be. A tájékoztatómon az áll, hogy csak bizonyos termékek befolyásolják a hatását, az inerneten egy orvos által az Algopiryn is csökkenti. Ti hogy gondoljátok?

Figyelt kérdés
Nem vagyok benne biztos, hogy védett vagyok teljesen, bár semmi bajom nem volt vele eddig és az első nap szedtem be, de mindenki más időpontot mond, hogy van ez? Egyik ember azt mondja, hogy az első nap már véd, ha akkor veszem be, a másik azt mondja, hogy várni kell egy hónapot. Most a 13. napnál tartok. Válaszotokat nagyon szépen köszönöm!
2008. nov. 3. 19:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Ugye te most arra vagy kíváncsi,hogy a fog gátlót befolyásolja-e a betegségedre adott gyógyszer? Vagy hülye vagyok?

Nem tetted fel rendesen a kérdést. Máskor mielőtt leokézod olvasd el mit írtál.

Egyébként nem befolyásolja, és nem hat , véd az első nap kb. 10 nap kell hozzá.

2008. nov. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!

Két kérdés van benne. Az első, hogy befolyásolja e, a második pedig, hogy mennyi idő múlva hat a tabi, mert egyik ismerősöm azt mondta, hogy ő a 17. szem után terhes lett. Az interneten böngésztem, ott azt írták, hogy az első szemtől véd, ha az első napon veszem be. Mindenhol mást írnak és belezavarodok :( Köszönöm a válaszod! :)

2008. nov. 5. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!