Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » A Ti gyereketek is beteges?

A Ti gyereketek is beteges?

Figyelt kérdés
Hu már kész vagyok.Kislányom 4 és fél éves. Montanába folyton beteg szinte.Két hete hörghurut elötte mandula meg torok pirosság náthával,most megint mandula piros torok szörcsögés.Reggel más elküldött bennünket a doki vérvételre de semmi.
2013. júl. 8. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem kéne kivenni a manduláját?

Keresztlányom volt ilyen, neki a műtét után megszűntek a problémák.

2013. júl. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Láza is van 39 fölötti.

Doki szerint vírus nem csodálom az óvoda tele van beteg gyerekekkel folyton.Hát hová is tenne aki dolgozik?De nekem is mennem kéne de így nem tudok hiszen nincs aki vigyázzon rá.Ráadásul már úgy sajnálom szegényt.

2013. júl. 8. 15:21
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem szeretném kivetetni.Doki szerint idővel jobb lesz,bár már ott tartanánk.
2013. júl. 8. 15:22
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia hát kicsit lehet hosszu lesz de nagyon szívesen leirom!

Van egy 5 éves kisfiam 4 hónapos korától folyamatosan beteg volt nátha ,hörghurut ,majd tüdőgyuszi az csak egyszer hál istennek, akkor köhögés tehát inkább felső léguti nyavaja!

Tavaly juliban tehát most egy éve kivetettem az orromanduláját, én ugy érzem jót tettem ,egész télen nem volt beteg de még egy prüszkölés sem!

Jó nem járt oviban mivel a kishuga még csak 5 hónapos volt és nem akartam hogy hazahozza a sok betegséget.

És most májusban elkezdte az ovit és már a 3. napon folyt a nozija ,köhögött, szóval kész voltam ismét, tehetetlennek éreztem magam és ráadásul a huga aki már 10 hónapos elkaptam na mind a kettőt kezelhettem antibiotikummal ,3 x kaptak azt mondtam ez nem igaz .soha nem fognak megygógyulni ,!!

Aztán elvittem a kisfiamat fül-orr -gégészhez,röntgent csináltatott a doktornő és kiderült azért fuldoklik szárazan köhög éjszaka mivel igen nagymértékü arcüreggyulladása volt ,ismét antibiotikum, majd orrváladék tenyésztés ,hát istennek negatív lett , majd antibiotikumos orrcsepp és most jelenleg lábadozunk nem köhög láza sincs ,ugy örülök tegnap elvittem a Törökgálinti tüdőkórházba és azt mondta a dokinő hogy tüdeje teljesen tiszta minden ok ,a fujása is 100% os tök jó , és azt mondta azzal van a baj hogy meg kell tan ítanom neki rendesen kifujni a noziját ,mivel innen indul ki a baj hogy nem fujja ki a váladékot és bentreked az apró üregecskékben és kész jön az arcüreggyulladás!És én is ki akarom veteni már törökmanduláját is ,de azt mondták amig ellátja a funkcióját nem szabad!!

Még várunk meglátjuk Szeptemberben ujra ovi ??

Kiváncsi leszek!!Tehát száz szónak is egy a vége igen mi is nagyon betegesek vagyunk!!

Majd kinöljük azt mondták!szép napot

2013. júl. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! A gyerekek a közösségben sok mindent elkapnak egymástól. Az immunrendszerüket kell megerősíteni vitaminokkal és lehetőleg kerülni a gyógyszereket.Az antibiotikumok mellékhatásként kiölik a hasznos bélbacikat így még jobban legyengítik az immunrendszert.Érdemesebb megelőzni a problémákat természetes antibiotikumot szedni, ha szükséges, segítségül hívni a gyógynövényeket.Sok jó tapasztalat van velük. Jobbulást!
2013. júl. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát igen. Kinövik. De addig beleörülünk. :))))

Mi szerencsére antibiotikumot csak ritkán szedtünk eddig és utána rögtön bélflóra helyreállítás. Multivitamin külön c vitamint kap nem egyfolytában ugyan de mondjuk két hétig igen utána egy hét szünettel.Tudom hogy így is normális hogy elkap ezt azt az oviban,de még mindig kiakadok ha arra gondolok hogy hányan viszik betegen a gyerekeiket.

Pedig szerintem majd minden esetben látni rajtuk ha lappang bennük valami,én legalább is eddig mindig észrevettem.

Most szerencsére csak másfél napig tartott a láz már csak köhécselés van és rossz közérzet.;)

2013. júl. 10. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!