Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szülés előtt álló kismama...

Szülés előtt álló kismama vagyok. A háziorvos vagy a gyerekorvos irhat fel mellbimbó védő krémet? Ha nem, akkor boltban veszem meg. Milyet érdemes vennni?

Figyelt kérdés

Még egy kérdés: ha a Laktoherb teától már a szagától is rosszul vagyok, milyen szoptatós teát vegyek helyette, amitől tuti beindul a tejem?

Köszi


2009. márc. 25. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Dm-ben lehet kapni mellbimbóra krémet, én azt használtam és nagyon jó.
2009. márc. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia!Én nem használtam bimbóvédőt az aloe verának van ripsze olyan mint a szölőzsir az nem baj ha baba is éri én azt használtam nagyon jó volt
2009. márc. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én DM-es krémet használtam, pár nap alatt elmúlt a fájdalom.
2009. márc. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A szülés után a hormonoktól és nem a különféle teáktól indul be a tej. Sajnos minden tejszaporító teában van édeskömény, annak van olyan émelyítőszaga. Nekem 4 gyerekem van. Az első két gyereknél még nem voltak ilyen teák és minden gond nélkül szoptattam. A 3. babámnál én is vettem Laktoherbet, de nem sikerült nekem se legyűrni,így nem is ittam belőle talán 1-2 bögrével. Mégis bőven volt tejem, még el is adtam belőle napi 1-1,5litert. A picinél már tudtam innia teát, bár nélküle is volt tejem rendesen. Igazán a teára akkor lehet szükség, ha szaporítani szeretnéd a tej mennyiségét, de erre a legjobb módszer a gyakori szoptatás és a fejés szerintem. Ha mégis szeretnél venni, szedni valamit,akkor sokaknak bevált a homeós Urtica urens Ch5 bogyó.
2009. márc. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
émelyítő szaga -kicsit kapkodtam:)))
2009. márc. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Pont tegnap néztem a DM-ben mellbimbóvédő krémet: többféle van, nem tudom melyiket érdemes megvenni.Van pl AVENT-os 2400 Ft-ért, vagy olcsóbb is, vmi mama akármi nevű, az pl csak 700 Ft. Nem tudom, h az ár és a minőség ez esetben is összegfügg-e. De már olyat is hallottam, h semmit ne vegyek, mert a gyerekorvos ir fel. Ez igaz?
2009. márc. 25. 15:01
 7/7 anonim ***** válasza:

En is utaltam a szagat a Laktoherbnek, de lefozve mar nem olyan budi, es az ize sem rossz (szerintem).

Ami pedig a mellbimbovedo kremet illeti: a legobb az anyatej. Szopi utan kenj szet rajta par cseppet, es kesz is.

2009. márc. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!