Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Tényleg van most valamilyen...

Xtina22 kérdése:

Tényleg van most valamilyen vírus?

Figyelt kérdés
Tegnap délután óta kisfiam /3hónapos/ többet kakilt mint szokott. Pontosabban 3x. 1 v 2x szokott. Az első zöld szokott lenni a második már sárgás most is így volt csak az a baj h ez most sokkal folyékonyabb meg én úgy veszem észre h nyálkás is. Ma is pl a 9órás etetés előtt tisztába raktam volt széklete kaja után át kellett öltöztetnem mert sokat is bukik megnéztem a pelust és megint volt. 37 38 a hője. Ennek kórház lesz a vége? Más is járt így mostanában?
2013. júl. 31. 13:33
 1/2 anonim ***** válasza:

az én lanyaim mindegyik 5-10x kakiltak egy nap, minden pelenkában volt kaka, volt, hogy vízsszerü. Amíg eszik rendesen a baba addig az orvos annyit mond rá egészségére.

Még ha lázas sem csinál vele semmit sem, miért kellene korházba vinni?

Folyadék bevitele legyen normális, vagy is ha minden étkezésnél kb felét megissza a tejnek(mindegy hogy anyatej vagy tápszer), akkor nins baj.

Ha egy étkezést teljesen kihagy, és vízszerü folyamatos kakája van, vagy is a gyomra belei üresek és nem hajlandó vizet sem elfogadni akkor menjél ele orvoshoz.

Ha a láza 3 napnál kevesebb ideig van és csillapítható neki akkor sincs semmi baj. A láz 38,5-nél kezdödik.


Ja és virusok mindenhol mindig vannak. Nem is akármilyenek.

2013. júl. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindenképp lássa orvos, és egyen/igyon. Gondolom anyatejes, amíg eszik nincs akkora baj, de lehet, hogy gyógyszerre van szüksége. Ha sokat hány, és nem eszik, azonnal menjetek az ügyeletre akár.
2013. júl. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!