Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mit kell tudnom a mandulaműtét...

Mit kell tudnom a mandulaműtétről, kórházról, diétáról?

Figyelt kérdés
4éves és a Szent Imre kórházban fogják megműteni.Minden információ érdekel.A férjem fog bent aludni vele.

2013. aug. 24. 13:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Az én 4 évesemet így műtötték:

Reggel bementünk, felvették az adatokat, kora délután hazamentünk, estére visszamentünk. Éjféltől nem ehetett, nem ihatott. Reggel 8-kor vitték a műtőbe, előtte be kellett adnom neki egy nyugtató kúpot, és elkísérhettem az előkészítőig. 9-kor már az ágyban fetrengett. Ébredezett az altatásból, és artikulálatlanul üvöltött, rángatózott, alig bírtam lefogni. Kb fél óra volt, mire megnyugodott, elaludt. 2 óra után felébresztették, kapott fájdalomcsillapító szirupot, és kötelező ivászat volt. Este ehetett, pépeset. Másnap reggel 9-kor már kívül voltunk a kórház kapuján.

Erre a szörnyű ébredésre készülj fel, sajnos nem bírják a kicsik. Egymás után három gyereket műtöttek, egy kórteremben voltunk, az enyém volt az első. Másik 2 anyuka gondolhatod milyen rémülettel nézte a lányom vergődését. Az ő gyerekeik is ugyanígy ébredtek. Neked sokkal nagyobb stressz, mert ő nem is fog emlékezni az ébredésre. Engem nagyon megviselt, pedig tudtam, hogy milyen lesz.

Egyébként a mandulaműtétre mondják, hogy már a liftben is megcsinálják :)

2013. aug. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja, Dunaújvárosban műtötték.
2013. aug. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!