Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tatabányai kórházról, szülésze...

Tatabányai kórházról, szülészetről tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Csecsemősök segítenek,megmutatnak ezt-azt?Babaszoba nehéz?

Apás szülésre van mód?Minden érdekel!

Köszi!


2013. máj. 23. 20:49
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 3x szültem itt, mind3szor apás szülés volt. Mondjuk nekem fogadott dokim volt. A csecsemősök aranyosak, sokat segítenek, sokszor beszokott jönni a védőnő is, ő segít mellre tenni a kicsit, ha nem megy. Az elsővel baba szobásban voltam, ott is segítettek sokat a nővérkék, nem vészes, de, ha pihenni akarsz, akkor a másikba menj.

Szívesen válaszolok még kérdéseidre, ha vannak

2013. máj. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia, én is ott akartam szülni, de letettem róla. Olvass utána, de én nagyon rosszakat halottam a kórházról.
2013. máj. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én ott szültem,hát nagyon rossz tapasztalataim vannak és az összes ismerősömnek aki ott szült, még senkitől nem hallottam róla jót!
2013. máj. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm,hogy írtatok!

Miben csalódtatok,miért írjátok,hogy rossz tapasztalatotok volt?

Igazából minden,tényleg minden érdekel.

Pl.igaz,hogy ebédnél ki kell a babát is vinnem az étkezőbe és nem lehet a szobában enni,mint Komáromban?

Nővérem még ott szült és sok ismerősöm is,tehát nekem Tatabánya teljesen új dolog lesz :)

Mennyi időt kell a kórházban lennünk?Vajúdáskor sétálhatok,vagy kötelező a fekvés és az nst olyankor?

2013. máj. 24. 20:42
 5/10 A kérdező kommentje:
2/4-es válaszolóm,te hova mentél ,vagy mész szülni?
2013. máj. 24. 20:54
 6/10 anonim ***** válasza:

Én 2 éve szültem Tb-án és amilyen sok rosszat hallottam a szülészetéről olyan pozitívan csalódtam. Már a terhességem alatt is feküdtem többször a kórházban, úgyhogy van bőven tapasztalatom. A szülésznők zöme kedves, figyelmes volt. Persze akadt köztük olyan is, aki nem-de sztem ilyen mindenhol van. A csecsemősök között volt egy szöke kis fiatal hölgy+egy magas kissé férfias nővér-ők nagyon segítőkészek voltak. A többi hát hmmm...

A babát tényleg ki kell tolni ebédnél, nem lehet a szobában enni. Még én sem ehettem ott, pedig szigorúan feküdnöm kellett.

Nekem sürgősségi császárom volt. Akkor mikor bementünk aznap éjjel a kórházba tényleg mindenki nagyon kedves volt. Az ügyeletes szülésznő, az orvos, a műtősfiú és az anesztesek is.

Ami nekem nagyon negatív élmény volt az a koraszülött osztály. Ott az orvosokkal semmi gond nem volt, de a nővérek. Alig akadt 1-2 aki segítőkész és normális lett volna.

Sima szülésnél 3 éjszakát, császárnál 4 éjszakát kell bennt tölteni.

2013. máj. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2es vagyok! Nálam ugy volt,hogy még pont szülhettem volna Komáromban (első babámat ott szültem és teljesen megvoltam elégedve mindennel) de a beutalóra ráírták,hogy Tatabánya így oda kellett mennem. Ha rooming in-be vagy akkor tényleg ki kell vinned a babát is ha ebédelsz (kocsiban). Nálunk volt,hogy a szobatársamnak a lábán folyt végig a vér frissen műtötten nehezen mozgott de nővér sehol nem volt. Én rohangáltam a nővér után,hogy már rég be kellett volna adnia az injekciót! Volt,hogy a babákat az ajtó előtt hagyták sírni amikor hozták szoptatni őket de nem vihettük őket be,mert majd ők behozzák csak éppen elmentek valahova. Volt,hogy egész délután kerestünk nővért vagy orvost de senkit nem találtunk...
2013. máj. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat.

Hát sajnos fogadott orvosra nincsen pénzünk,így szerintem Győrbe nem mehetnék :(

Marad T.bánya...Rossz olvasni,hogy mik megtörténhetnek a kórházakban :/

Remélem "túlélem" :)

Szerencsére nem kell sok időt bent tölteni,az jó! :)

2013. máj. 28. 11:00
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem az volt a legnagyobb bajom,hogy nagyon huzatos a folyosó,ott hozták a frissen fürdetett babákat,vizes hajjal, az én babámnak sok haja volt, tiszta vizes volt a haja, többször jéghidegek voltak a kezei, 5en voltunk egy szobában abból 2nek a korán voltak a babái, 2megfázva vitte haza, és az én babám is tüsszögött mire hazaengedtek.Sok ismerősömnek tüdőgyulladást kapott a babája.
2013. máj. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Úristen!Elég szomorú ez.Hát ledöbbentem rendesen.

Nem tudom hogy fordulhat ez elő?

Miért ilyen nemtörődömök a nővérek,orvosok,csecsemősök?

Lehet kevesen vannak.Fene tudja...

2013. máj. 28. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!