Babi0906 kérdése:

Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Kis fiam májusban töltöttbe be az 1 évet. Azóta egész nyáron beteg volt :( Júniusban egyszer, júliusban kétszer, augusztusban egyszer. Ezek általában 1-1,5 hét alatt lementek. Mindig láz jelentkezett majd elvittem orvoshoz és ott mondták,hogy piros a torka. Hányás,hasmenés,köhögés,orrfolyás nincs. 9 hónapos koráig anyatejes baba volt. Most az MMR oltás után is beteg lett (ezzel még most is küzdünk,tettem fel kérdést is ezzel kapcsolatban). Mindent megveszek neki (egy kisebb vagyon megy el erre minden hónapban) ami az egészségéhez szükséges, magán orvoshoz is elvittem ha arra volt szükség. 1 éves koráig még a popsija sem volt soha piros, beteg is talán 1X. Már vérvételt is kértem mert mindig a fogára fogták (attól miért lenne piros a torka?) de abból is csak az derült ki,hogy vírus fertőzés. Na de minden hónapban?

2013. szept. 16. 21:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megijeszteni, de ahogy majd közösségbe kerül ez egyre fokozódni is fog. Az immunrendszere nem fejlett még, ezért amikor találkozik a vírusokkal, baktériumokkal, azonnal meg is betegszik. Jártatok a nyáron sokat közösségbe? Valami változás gondolom lehetett az előző időszakhoz képest, ha most a nyáron feltűnően beteges volt a gyerkőc.

Amúgy ha tünet nélkül lázasodik, akkor a mi dokink szokott vizeletvizsgálatot kérni, mert abból tud következtetni, hogy van-e esetleg valami gyulladás a szervezetében, ezen kívül volt, hogy levetkőztette és tetőtől talpig átnézte, hátha ráakad valamire, volt, hogy rá is akadt, a kisajkai össze voltak nőve.

2013. szept. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Volt kétszer vizeletvizsgálat és negatív volt (szerencsére).

Doki szerint örüljek,hogy ennyire jól viseli a betegségeket (nincs egyéb tünet) és,hogy csak a környezetére reagál.

Hát mivel már elég nagy így nyáron voltunk nyaralni, állatkertbe, strandon. Vásárolni szinte mindig viszem magammal. Doki azt mondta ha most kilábal ebből akkor csinálunk egy vérvételt amin megnézzük milyen az immunrendszere (mennyire gyengült le az utóbbi időben).

2013. szept. 19. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!