Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » S. O. S! Mit csináljak orrdugu...

S. O. S! Mit csináljak orrdugulás ellen 8 hós babánál? Többi lent.

Figyelt kérdés
8 hós babám eléggé megfázott, nem kap levegőt az orrán és nem tud sem aludni sem szopizni. Nincs orrszívóm, milyen házi praktikákat ismertek? Mit csináljak? Már 3 órán keresztül csak szenved, mellen sem tudom elaltatni mert ott meg pláne nem kap levegőt.
2013. szept. 18. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Házi praktikát sajnos nem tudok, de ha én nem tudok elaludni mert eldugult az orrom és hiába fújom visszadugul, akkor inkább ülve próbálok elaludni. Tehát ha függőlegesen teszed az öledbe, a válladhoz, talán kap egy kis levegőt. Nincs ismerős akit fel tudnál hívni vagy kölcsön tudnál kérni orrszívót? vagy ha van orrcsepped, azt is használatod, bár gondolom tudod. Bár talán segíthet ha csinálsz jó erős kamillateát és párologtatod a Baba mellett.
2013. szept. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha van otthon eukaliptusz illóolaj, abból csepegtess két cseppet egy zsepire, és tedd a párnája alá!


Baby luuf balzsam sincs otthon, semmi?

2013. szept. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Közben gondolkodtam, mit lehetne orrszívó helyett...


Ha van üveg cseppentőd, annak a keskeny részét egy mellszívó gumilabdájához valamivel(pl. szig. szalag) odarögzíteni...


Valahogy muszáj lenne kiszívni neki...

2013. szept. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Holnap pedig első dolog legyen a patikában orrszívót venni, legjobb a porszívóra csatlakoztatható, mert az hatásosan távolítja el a váladékot. És szerezz be csecsemőknek való orrcseppet is.
2013. szept. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm szépen a gyors válaszokat!!! Sokat segítettetek, csak írni nem volt időm.

Különben tényleg ülve a kanapén aludtunk, több kevesebb sikerrel, kamillatea párában és mivel eukaliptusz olaj nem volt itthon egy jó nagy fej hagymát vágtam fel és magunk mellé tettem :)

Az éjszaka elég gáz volt, de azért voltak alvós időszakok is :)

Ma meg minden rendben van. Ki érti ezt?

Lehet, hogy nem is nátha hanem a foga jön?

2013. szept. 19. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!