Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Asztmás gyerekek anyukáit...

Asztmás gyerekek anyukáit kérdezném mi a teendő?

Figyelt kérdés

most járunk pulmonologiára, tegnap mondák hogy köhögés esetén salvus vizes inhalálás szükséges,ventolin pipát kaptunk. Mi az amivel jobbá tehetem, gondoltam sòlámpára, hideg párásitora.

Ezek jòk? Van valami ami jobbá teheti még? ja, 3,5 éves fiú,6 hònapos kora óta folyik az orra, voltunk 2 hónapja kórházban sípolò légzéssel. van egy kutyánk, 2 papagájunk.Ezek nehezitik a dolgot? nagyon szereti őket, nem szeretnénk megválni tőlük. Ráadásul a madarakat a cumijáért cserélte.



2013. okt. 25. 10:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Érdemes lenne megerősíteni a kisfiad immunrendszerét gyógynövény alapú természetes vitaminokkal, minőségi, többféle hasznos bélbacit nagy csíraszámban tartalmazó probiotikummal a bélflóráját.Egyik ismerősöm kislánya kb 3 éve a bölcsiben kezdte el fogyasztani ezeket és most ott tart, hogy pár hónapja még a parlagfű szezonban is jól elvolt gyógyszerek nélkül.Esetleg érdemes lenne beszélnetek, hogy elmondja a tapasztalatait. Jobbulást a kisfiadnak!
2013. okt. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Allergiavizsgálatot csináltak a pulmonológián? Mert az lenne az első!


Nálunk a Salvust nem ajánlják, mert van akinek nem tesz jót. Eleinte én is azt használtam az inhalátorba, de amikor a doki mondta, hogy nem mindenkinek jó, akkor lecseréltem sima sóoldatra. Tapasztalatból mondom, hogy jobb, mint a Salvus.

Sólámpánk is van, hidegpárásító meg csak fűtésszezonban megy, mert amúgy nyitott ablaknál alszunk.

2013. okt. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az állatok csak akkor jelentenek gondot, ha pont rájuk allergiás a gyerek. De ha pl. macskaszőrre érzékeny, kutyája attól még lehet.
2013. okt. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!