Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » En ezt már nem bírom, most ez...

En ezt már nem bírom, most ez lesz, de meddig, mivel lehet megelőzni?

Figyelt kérdés
2 het beszoktatás a bölcsibe, utána 4 napig járt, ezután 2 het betegseg-láz,hurutos köhöges,orrfolyás,fülgyulladás-utána 2 nap bölcsi, most megint folyik az orra de jól be van dugulva.Most komolyan minden válasz erdekel, mit adjak megelőzesre, tudom át kell esni stb. de megis homeos is erdekel, bármi, köszönöm szepen a válaszokat.
2013. nov. 1. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Én azt ajánlanám, hogy a költözzenek ki a városból. A városi gyerekeknek nagyon gyenge az imunrendszerük.
2013. nov. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Aért ezzel vitatkoznék.

Az én lányom születése óta pesti.

Ovodaba jar mar 2. eve, elotte bölcsibe egy évig.

1* volt beteg, amikor bárányhimlős lett.

Előtte se volt sosem beteges es orrfolyasa se volt sose.

Ebben ram ütött, én se vagyok beteg sosem. Semmi különöset nem tettem/teszek érts. Ilyen a szervezetem.


Homeobol adhatsz Grip-Heel-t, esetleg multivitamin szirupot.

Beress csepp+c-vitamin. Utobbi alapbol ajánlott o magában is bármi melle.

2013. nov. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen be kell szokni, sajnos ez nem igazán kikerülhető, így ősszel télen pedig még nehezebb. Nagyon jó a Broncho-Vaxom de azt még szeptemberben meg kellett volna csinálni mert egy kúra, de ettől még elkezdhetitek (a port ajánlom), ascorbin sav naponta szörpibe, teába, vízbe, lekvárba. Echinácea csepp is nagyon jó, de sajnos nem tudom hány éves kórtól adható, grapefruit cseppek szintén jók, Actival Kids jó-jó de nem minden gyereknek, Multi Tabs Immunó szintén viszonylag jó. Én ezeket ismerem amik hatásosak. Jaa és a Béres csepp, de ezt is ki kell tapasztalni, ha gyerek megissza, nem hány tőle nem fáj a hasa stb. akkor ez a legjobb Béres csepp+ascorbin sav.
2013. nov. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ugyanezeket írtam volna mint a többiek, így nem írom le még 1x én is.

Mi tavaly csináltuk ezt végig, kész csoda, hogy a melóhelyem megmaradt..kb. fél év után már kicsit jobb volt...kitartás!

2013. nov. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!