Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Sos! Mit csinájak? Két hetes...

Sos! Mit csinájak? Két hetes kislányom nâthás! :/

Figyelt kérdés
Elég ha csak leszivom az orràt? Vagy?

2013. nov. 6. 12:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Tengeri sós orrspray sokat segíthet.
2013. nov. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Én azért kihívnám a gyerekorvost. Egy 2 hetes baba még nagyon picike. Az a biztos, ha látja doki.
2013. nov. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Doki! Nyilván egy sima náthára nem fog gyógyszert adni de még tényleg nagyon kis picike.
2013. nov. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha tele van az orra le kell szívni és adjál neki c vitamin cseppeket
2013. nov. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Orvoshoz kell vinni!!! A kisebbik fiam 2 hónaposan lett náthás, más baja nem volt, de azért elvittem a dokihoz. Azt mondta, hogy nagyon-nagyon jól tettem, mert ilyen picik még csak az orrukon tudnak levegőt venni, ami ugye picike és hamar eldugul. Tehát 2 hetes babát mindenképp lásson orvos!!! Persze szívni kell, de mást ne adjál neki (Cebion, Calcimusc) orvos nélkül. Nagyobb babáknak ezt szokták ajánlani, de én 2 hetesnek nem kísérletezgetnék, ha a doki mondja, akkor nyugodtan!

Jobbulást a picurnak!!! :)

2013. nov. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
csatlakozom. egy kéthetes babánál ha nem egészséges, akármilyen pici láztalan náthája is van, azonnal orvoshoz fordulnék.
2013. nov. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Orvos! A "sima" nathat is baci vagy virus okozza, veszelyes lehet a pici babara nezve, lehet, hogy kell gyogyszer.
2013. nov. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Érdekelne, miért 0% az első válasz. Egyáltalán nem írt rosszat, sőt! Ha elviszi orvoshoz, biztosan az is javasolni fogja. Még ha azt írta volna, hogy "ne foglalkozz vele, vagy egyéb hülyeség"... Borzasztóak vagytok, ANYUKÁK!!!!
2013. nov. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mindenképpen dokit javasolnék. Valószínű fog felírni vagy Calcimuscot, vagy Fenistil cseppet. Az csökkenti a duzzadt orrnyálkahártyát. Szivogasd gyakran az orrát, nehogy a fülére menjen. Ha nehézkesen ürül, akkor mehet a sósvizes orrspray.
2013. nov. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ès ien porszivora csatlakoztathato orszivoval leszivhatom neki? Vagy ahoz tul pici és maradjak a kézinél?
2013. nov. 7. 06:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!