Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Valakinek van tapasztalata az...

Valakinek van tapasztalata az infralámpával kapcsolatosan?

Figyelt kérdés
Fontos lenne. Olvastam róla ilyet is, olyat is. Legolcsóbban is 4000 Ft és ha nem válik be, nem szeretnék ennyi pénzt kidobni.

2013. nov. 9. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mire használnád. Fiamnak savós fülgyulladása volt, már alig hallott, 2 hónap alatt meggyógyult a lámpától. Egyébként lehet kapni csak infra körtét (Tungsram) kb 1500-2000 Ft-ért, ha van egy asztali lámpád abba is bele tudod tenni, mi így használjuk.
2013. nov. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó, nekünk már gyermek korunkban (kb. 20 évvel ez előtt) is volt már és sok szór segített elkerülni az arcüreg gyulladást, fülgyulladást. Fiamnál is használom ha meg van fázva és szerintem abszolút hatásos. Én javaslom, hogy szerezzetek be egyet. Nekünk még az van ami gyerekkoromból maradt és még mindig tökéletesen működik. Vettünk egy újat is, de eddig még csak egyszer használtuk, nem azért mert rossz lenne, ha nem mert a régit szoktam meg, de az új is teljesen jó. (philips márkájút vettünk)
2013. nov. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is van és elégedett vagyok vele. A fiamnak többször volt fülgyulladása, és arcüreggyulladása, mindig segített az infralámpa. Egyrészt csillapította a fájdalmat, másrészt szépen elindult a váladék az orrából.
2013. nov. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én világéletemben fül-orr-gégészeti problémákkal küzdöttem, sokat lámpáztam, mindig segített. Az orvos is ajánlja.
2013. nov. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egyre biztosabb vagyok benne, hogy lehet, hogy szükségünk van ilyenre. A kislányom megfázott - elvileg arra is jó - és félek, nehogy arcüreg-gyulladása legyen a lerakódott váladék miatt.
2013. nov. 10. 12:11
 6/8 anonim válasza:
mi is csak asztali lámpába tekertük sokkal olcsóbb és helytakarékos is :)
2013. nov. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igaz. Csak sajnos nincs olyan asztali lámpánk, amit szét szeretnék szerelni. A helytakarékossággal nincs sok gond. Azért (is) vonakodok miatta, mert a kislányom ritkán beteg és nem nagyon érzem szükségét. Utolsó válaszoló, mennyiért vettétek?
2013. nov. 12. 18:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nekem is gyulladásos panaszokra,megfázásra is egyaránt segít mindig.Sőt,mert én eléggé fázós vagyok 20-21 fok kevés nekem,s ettől sokkal jobb a hőérzetem.Úgyhogy megéri a 4000 ft-t szerintem.
2014. márc. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!