Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Hányós kisgyereket hogy...

Hányós kisgyereket hogy vigyek dokihoz? Gyalog ráadásil doki is messze van. És utólag nem adnak igazolást.

Figyelt kérdés
2013. nov. 21. 08:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam hányós-hasmenéses gyereket dokihoz vinni. Ha csak ez a baja, nincs láza, nem görcsöl a hasa akkor itthon hagyom valakivel, apával, mamával és elszaladok a dokihoz egyedül. A doki ad igazolást nekem is, elmondja mi a teendő. :)
2013. nov. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
71%

Amit az első írt nagyon oké!

Vagy kihívod a dokit, ha nagyon rosszul van a gyerek.

2013. nov. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Hát az oké. Nyìlvàn ìgy tennék ha lenne segítségem. De nincs kire hagyni! Ez is a gondom.
2013. nov. 21. 08:48
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Felveszed a telefont, felhívod a dokit elmondod mi a helyzet, kérsz igazolást, megírják, félrerakják. Amikor már nem beteg, elszaladsz az igazolásért. Bekopogsz, odaadja az asszisztens a már megírt igazolást. Ennyi.
2013. nov. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Gondolod ez így meg
2013. nov. 21. 09:04
 6/22 A kérdező kommentje:
Megy?
2013. nov. 21. 09:04
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Van egy hányós gyerek, aki kitudja hányszor hányna a dokiig. Utána mivel ez a vírus fertőz, ott is lefertőznél egy két gyereket. Szívességet teszel a dokinak, ha nem viszed be. Bár nem tudom milyen vaskalapos a ti orvosotok, a mienk ezt megcsinálja. Persze bízik bennem, tudja mennyire felelősségteljes vagyok, van egy kis előéletünk sajnos, ebből kiismert. És ha csak telefonálok, akkor tudja nincs ok az aggodalomra,megbízik bennem. Nálunk ez tud így menni. Próbáld meg és megtudod.
2013. nov. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Ne menj a gyerekkel sehova.

Hívd ki a dokit.

2013. nov. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Milyen igazolás kell?

Amúgy ki lehet hívni az orvos, vagy mehetsz taxival.

2013. nov. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
55%
És a hányós gyerekkel mit tud csinálni az orvos? Megnézi, közli vele, hogy adjon kúpot, itassa, ki ne száradjon. Ha a kiszáradás veszélyét látja az anyja, úgyis be kell vinni a kórházba, azzal háziorvos nem tud mit csinálni. De persze hívd ki ha úgy látod. Mondjuk azt sem hiszem el, hogy utólag nem ad igazolást. A hányás 1-2 napig tart. Holnap már valószínű nem fog hányni. Elviszed holnap, elmondod, hogy tegnap hányt végig és akkor látta is a doki, olyan nincs , hogy nem ad igazolást.
2013. nov. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!