Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Tüdőgyulladás óvodáskorban,...

Tüdőgyulladás óvodáskorban, mennyire veszélyes?

Figyelt kérdés

Nyugtasson meg valaki!!! Antibiotikumot kaptunk, ma derült ki a dolog. 3.napja lázas, felmegy 39.5-ig is éjszaka!! Enni ma már nem is akar, eddig azért legalább evett. Volt valamelyikőtöknél ilyen?

4 és fél éves kislány anyukája



2013. nov. 21. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon. Csillapítsd a lázát folyamatosan, hűtőfürdő, szirup + kúp. Nem baj, ha nem eszik, adj azt amit megeszik. Akár keksz puki. Az a fontos, hogy nagyon sokat igyon, mert könnyen kórház lesz a vége.
2013. nov. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Meddig húzódhat el ez a lázas állapot? Hány napra készüljek?
2013. nov. 21. 13:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Max 3 nap ,de ahogy leirtad tán nem kéne addig várni!!

Én biztos nem várnék nekem is van egy 16 hónapos és egy 5 éves gyerkőcöm !

De hál istennek ilyen magas lázunk még nem volt!! jobbulást

2013. nov. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Hála Istennek, megszűnt a kislányom láza, a köhögés viszont még mindig csúnya, és az antibiotikumot is csak nagy rábeszéléssel tudom beadni neki :(

A még rosszabb dolog az, hogy most meg a 2 éves kisfiam is belázasodott, csütörtökön nála még nem látott semmit az orvos, mert őt is megnézettem egyúttal.

Úgyhogy vagy holnap ügyelet lesz belőle (ami Heim Pált jelent, na ezen ki vagyok akadva...), vagy ha nem rosszabbodik a helyzet, akkor talán hétfőn délután be tud minket vinni Apa a gyerekorvosunk rendelésére...

2013. nov. 23. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!