Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » S. O. S Veszélyes a tüdőgyulla...

S. O. S Veszélyes a tüdőgyulladás a terhesség alatt, árthat a babámnak?

Figyelt kérdés
28 hetes vagyok az orvosomhoz csak szerdán tudok menni....félek h valami baj történhet vele, úgy érzem mintha kisebb lenne a pocakom az elmúlt 3 napban és nagyon keveset érzem mozogni.
2013. okt. 28. 07:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor menj máshoz! Én biztos, hogy nem kockáztatnék, megnézetném a picit.
2013. okt. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A láz az, ami veszélyes ilyenkor, azt mindenképp csillapítani kell. A pocakodat lehet, hogy az étvágy hiánya miatt érzed kisebbnek, össze azért biztosan nem ment. De értelmeset nyilván csak a dokid tud mondani, ill. védőnő is tud tanácsot adni, hogy addig hogyan kezeld Magad, plusz tud nézni szívhangot is, ha ez aggaszt.
2013. okt. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Burok megvédi a babát a betegségektől, ő csak kellemetlenséget érez. Nézesd meg magad és a babát,vagy védőnődet és (másik) orvososat keresd fel.
2013. okt. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Soluna ***** válasza:
Szia! Ahogyan írták a LÁZ ami ilyenkor veszélyes lehet, amint tudsz keress fel egy orvost, saját szakállra szerintem most ne vegyél be semmit maximum ha felszökik a Hőd: 38 C fölé akkor azonnal lázcsillapítót!
2013. okt. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek volt tüdőgyulladása terhesen (20, hét környékén) Ő szedett antibiotikumot is. Ami veszélyes lehet, hogyha nem kezelik a betegségedet azzal és a lázzal többet lehet ártani, mint a gyógyszerekkel. De szerintem saját megnyugtatásod végett keress fel egy dokit aki megnézi a babád.
2013. okt. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!