Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Hogyan éltétek meg a babátok...

Hogyan éltétek meg a babátok első betegségét? Mennyi idős volt és mi volt a baj?

Figyelt kérdés
2013. dec. 23. 23:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Rögtön a születése utáni 4. napon intenzívre került, gyógyszerezték vércsoport összeférhetetlenség miatt (én 0-s vagyok, ő B-s lett).

Tudom, hogy ez nem olyan tipikus betegség, mint egy nátha, de akkor ijesztgetett az orvos agykárosodással, vérátömlesztéssel, úgyhogy nagyon rossz volt az az 1 hét míg ott volt bent.


Utána már volt náthás kétszer magas lázzal, de egyáltalán nem aggódtam.

Elláttam, csillapítottam a lázát, szívtam az orrát, babusgattam és tudtam, hogy a legjobb kezekben van mellettem, cseppet sem aggódtam.

Most 13 hónapos.

2013. dec. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
7 hónapos volt és véres hasmenése volt. Pánikba estem, de kiderült, hogy egy vírus okozta, és mindez csak egy napig tartott, de én már mindenféle rémeket láttam.
2013. dec. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kisfiamnak 1,5 évesen volt az első kruppos rohama. Bepánikoltam teljesen, azt hittem meg fog fulladni.

Kislányom ugyanez, csak 9 hónaposan. Nála már rutinosnak számítottam, nem is estem kétségbe. Amikor 1 hét múlva, majd újabb 1 hét múlva megint megismétlődött, kivizsgáltattuk, és kiderült hogy asztmás. Nehezen viseltem, nem tudtam mi lesz ezután, de az élet nem állt ettől meg.

3. babám korán kezdte a betegeskedést, tüdőgyulladással született. 8 napig volt intenzíven, én ezeket a napokat végigbőgtem.

2013. dec. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
2,5 hónaposan 2 napig lázas volt, utána mentünk volna oltásra a gyerekorvoshoz, aki azonnal bepánikolt és kórházba küldött minket (feleslegesen). Az ambulancián vizeletet vettek tőle, de nem fertőtlenítették előtte rendesen, ezért nem lett jó az eredmény. Az esti minta már teljesen megfelelő volt, mivel sikerült előtte fertőtleníteniük. 4 napig feküdt bent egészségesen... Viszont hazahoztunk egy jó kis rotát. Soha többet nem fogunk rohanni kórházba csak azért, mert az orvos megijed!
2013. dec. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!