Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Gyomor-bélhurutja volt valaki...

Gyomor-bélhurutja volt valaki gyerekének? Hogy zajlott és hogy gyógyultatok meg?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Nagyon kétségbe vagyok esve!A kisfiam (4 éves) Január 1-én bekerültünk a kórházba hányás-hasmenéssel rengeteget hány szinte 5 percenként eset jött az öccse is aki 16 hós 3 nap múlva haza jöttünk a kicsi teljesen meggyógyult, kaptak infúziót!De a 4 éves kisfiam még a mai napig megy a hasa de tegnap esete és ma reggel megint hányt!Közben volt nálunk gyerekorvos kapott béltisztítót, ez volt szombaton ma délelőtt is elvittem hozzá a hányás miatt és azt mondta hogy gyomor-bélhurutja van azt mondta ne aggódjak nem komoly mert nincs kiszáradva ugyan azokat kell szednie de kapott most egy kúpot a hányásra szerencsére azóta nem hányt és evett is egy pár falatot és ivott is!Valakinek volt már a gyerekének ilyen???Hogy vészeltétek át?Nagyon aggódom olyan bágyadt egésznap most is alszik holott nem szokott és nincs étvágya sem úgy kell belegyömöszölni pár falatot.És minden evés után fáj a hasa!Valaki nyugtasson meg hogy megfog gyógyulni mert már ki vagyok!!!Ráadásul a kicsinek meg tüszős mandulagyulladása van 39 fokos lázzal!Kezdek már megörülni!!!!!

#hasmenés #hányás #gyomor bél hurut
2014. jan. 13. 13:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!