Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegek! Ti milyen...

Pánikbetegek! Ti milyen módszerrel gyógyultok-gyógyultatok, ami nem gyógyszer?

Figyelt kérdés
10éve diagnosztizálták nálam,kb úgy 6évig rendszeresen jártam dokihoz és gyógyszert is szedtem,aztán mondjuk hogy meggyógyultam.... legalábbis tünetmentes lettem. Ebbe közre játszott az is hogy babát akartunk. Szülésig oké volt minden. utána visszatért. Akkor még a szoptatás miatt nem szedhettem gyógyszert. De mivel a gyermekemet senkire nem tudom hagyni,így nem tudok orvoshoz menni. A párom dolgozik,nem vehet ki 2hetente szabit hogy orvoshoz menjek,meg ugye nem is kapna.... Fizetős dokira pedig nincs pénzem. Szeretnék meggyógyulni és nem gyógyszerrel,mert most 20hós lányomnak szüksége van rám,de ha leszedálom magam akkor senki nem leszek.

2013. máj. 22. 10:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Pszichológus és jóga segítségével.

Soha nem szedtem gyógyszert! Az csak a tüneteket fedi el, a problémát nem oldja meg.

Meg kell találni az okot, hogy mi miatt pánikolsz és azon kell változtatni. Gyógyszerrel még senki nem gyógyult ki ebből a betegségből, csak valakinek olyan erősek a rohamok, hogy muszáj néha gyógyszert szedni, de ez nem gyógymód.

Amúgy fizetni nem kell érte. Kérsz egy beutalót a háziorvostól az SZTK-s pszichológushoz, ahová megbeszéled, hogy te mikor tudsz menni és úgy adja az időpontot.

És ha ehhez az kell, hogy néha valaki vigyázzon a babádra, akkor mindenképpen érdemes megoldani a vigyázást, különben nem fogsz meggyógyulni!

2013. máj. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Esténként egy jó bögre macskagyökértea nagyon sokat segít, emellett napközben szoktam bevenni Sedacur tablettát. Ez nem gyógyszer, gyógynövényekből áll és egész hatásos.

Én sajnos nem gyógyultam ki, mert a tüneteim erősek és egyenlőre nem tudok orvoshoz fordulni, de ha úgy érzed ez még házilag kezelhető, akkor ezeket mindenképpen próbáld ki! (:

2013. máj. 23. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!