Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Beoltattátok gyermeketeket...

Beoltattátok gyermeketeket rotavírus ellen?

Figyelt kérdés
Volt mellékhatása?Ha igen milyen?
2014. febr. 3. 18:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Nem.

Am ezt nem szurjak hanem szajon at beadando. Mellekhatasa nem hiszem h van de ugye tapasztalatbol nem tudhatom.

Azt nem ecsetelem miert nem, nekem is van velemenyem de nem ez colt a kerdes. :-)

2014. febr. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Beoltattam, semmi baja nem volt.
2014. febr. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Első gyerek nem kapta meg az oltàst, de a másik ketőt oltattuk. Nem volt egyiküknél sem mellékhatása.
2014. febr. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nem oltattuk egyik gyereket sem.
2014. febr. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Beoltattuk a lányomat annak idején ,de nagyon sokat morfondíroztam rajta.

Aztán kitört a környezetünkben egy durva rota vírus, minden gyerek a családban 2 hétig feküdt a fertőző osztályon csonttá soványodva, infúzióval a karjukban. Lányom is elkaptam, de de csak 1 NAPIG hányt, be kellett menni ugyan a kórházba megfigyelésre, de másnap haza is jöttünk. Hál istennek azóta is ha volt ilyen hányás, hasmenés vírus, vagy el sem kaptam, vagy iszonyú enyhe lefolyású volt.


Ezek után nem volt kérdés, hogy mikor megszületett a tesója, őt is beoltatjuk. Nem észleltem semmilyen mellékhatást, egyelőre csak az áldásos hatását.

2014. febr. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2014. febr. 3. 21:40
 17/19 anonim ***** válasza:
Holnap után kapja meg :)
2014. febr. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Beadattuk és nem volt mellékhatása.
2014. febr. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Beoltattuk és nem volt mellékhatása.
2014. febr. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!