Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Minden digitális hőmérő...

Minden digitális hőmérő kevesebbet mutat?

Figyelt kérdés

2 napot töltöttem a fiammal kórházban alacsony hővel (35 fok), itthon is és benn is kizárólag digitálissal mértük. Most megmértem higanyossal is és 36,7 fokot mutat, a digitális meg mindig mást, de legalább -0,5 fokot, most épp 35,9.

Ez baromira fontos nekem, mit csináljak, ti mivel mértek??


2014. márc. 2. 13:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekünk 4 digitális hőmérőnk van itthon.Hónaljban mérve mindegyik alacsonyat mutat.Egyszer bekerültem a kisfiammal a kórházba,ahová saját lázmérőt kell bevinni és ott mondta a nővérke,hogy ezekkel végbélben mérjem a fiam hőjét és abból vonjak le 0.5 fokot és így kapom meg a tényleges hőjét.Valóban így is van.2 hete volt beteg a kisfiam,elkértük a mamától a régi hagyományos hőmérőjét,azzal hónaljban 39,5 fokot mértem,a digitálissal meg 38,5-öt...aztán megmértem neki végbélben is a digitálissal,ott 40 fok volt,ebből levonva 0.5 az valóban 39,5. Amúgy sosem fogom megérteni,hogy miért ilyenek ezek a digit. hőmérők...egy felnőtt nyilván nem a végbelében méri a hőjét.
2014. márc. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2014. márc. 13. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!