Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Lisztérzékeny gyermekek...

Lisztérzékeny gyermekek anyukái, az normális hogy 1 hete diétázunk és a fiamnak olyan étvágya van hogy azt leírni nem tudom?

Figyelt kérdés
Annyit eszik mint én vagy az apja vagy mindketten együtt véve mióta GM eszik.És mondja is hogy nem tud jóllakni, mintha eltűnne benne za étel!Ez normális?
2014. márc. 3. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit eszik egy nap?
2014. márc. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

gm szendvics reggel és délelőtt ebédre ma pl rizs volt meg csirkecomb abbol is dupla adagot evett, aztán mg utána is még egyszer most az előbb meg szendvicset de megint mondja csináljak valamit mert éhes!Minden Gm,mindenre gondosan figyelünk.

Normális hogy ennyire éhes,hogy gyógyulnak a bolyhai?

2014. márc. 3. 17:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Arra gyanakodtam, hogy kevés neki a szénhidrát amit bevisz. Eleget visz be, hogy gondolod?
2014. márc. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
rengeteget!többet eszik mint én vagy az apja,és 8 éves!azt olvatsam nemrég valahol hogy aki elkezd gluténmentesen enni akkor azért eszik többet mert regenerálódnak a bolyhok.
2014. márc. 3. 19:30
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk tejallergiás a gyerek, és ugyanez volt. Na jó ennyire nem evett sokat, de sokkal jobban,mint előtte.

Nekem erre azt mondta a doki,hogy amíg nem jöttünk rá,hogy érzékeny valószínűleg nem volt az igazi a közérzete, puffadta, fájdogált a hasa stb. Egy felnőtt is kevesebbe eszik,ha nem érzi jól magát.

2014. márc. 4. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!