Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mit tegyek, hogy már végre ne...

Mit tegyek, hogy már végre ne köhögjön és ne legyen folyton beteg?

Figyelt kérdés
Már lassan 5. hónapja betegek vagyunk kisebb szünetekkel. Kezdődött Novemberben, folyton köhögtünk, hetente jártunk doktornőhöz, tüneti kezelés, aztán már Prednison kúp, de a kisfiam még mindig köhög, Ventolin, köptető, stb. mellett, ezután decemberben a sok gyógyszer után, olyan magas lázzal, amit sehogyan sem tudtam lehúzni, bekerültünk a kórházba, ahol a második antibiotikum után nem lett jobb a gyerekem véreredménye, hanem a vírusos fertőzés felülfertőződött, tehát jöhetett a harmadik antibiotikum, szerencsénkre, Karácsonykor és utána 3 hétig szünet volt, utána kezdődött minden előröl egy hét antibiotikum, egy hét vagy csak köhög, vagy az orra folyik, most a fülorrgégészeten azt mondták 2 hétig szedjük az antibiotikumot mert csak így használ, ja, még egy hét sem telt el és megint köhög a 20 hónapos kisfiam. Hová menjek már mert már nincs doki itt a környéken aki még nem látta és már nem szeretnék adni neki sem ventolinit sem antibiotikumot sem köptetőt. NAGYON AGGÓDOM MÁR!!!
2014. márc. 19. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanígy esett egyik betegségből a másikba a fiam (mondjuk közel sem voltak ilyen súlyosak, antibiotikum sosem kellett). Ekkor olvastam valahol, hogy a tej lehet ennek az oka (a fiam 1,5 éves volt ekkor, már azt kapott reggel és este). Úgy döntöttem kipróbálom, hogy elhagyom. Elkezdtem tejitalt adni neki és Immunotrofinát és azóta egyszer sem volt beteg a fiam (3 hónapja). Nem tudom a Te fiad iszik-e tejet egyáltalán, ez csak egy tapasztalat.
2014. márc. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az Immunotrofinát én is nagyon tudom ajánlani! Kislányom sokat betegeskedett 1,5 éves koráig, akkor kezdtem el (tavaly augusztusban). Azóta egyszer sem volt beteg!! Én emellett adok még neki Cebion multivitamint is. (Egyiket reggel, másikat este.)
2014. márc. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem iszik tejet, mert nem szereti, mi teázunk, pedig én nagyon tej párti vagyok.
2014. márc. 19. 18:08
 4/7 A kérdező kommentje:
Immunotrofinát vényre kapható, vagy megvehetem anélkül is?
2014. márc. 19. 18:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Az immunrendszere megerősítése lenne a cél. Valamilyen korának megfelelő vitaminkészítmény, c-vitamin, d-vitamin, eskimo kidset is adhatsz neki. Ha meggyógyult, akkor utána minimum egy hétig még ne menjetek közösségbe! Jobbulást!
2014. márc. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Recept nélkül kapható, de a 3 éves kor alatt nem ajánlják.


Kislányomnál is bevált. Szeptemberbe kezdte az ovit és október óta 3x kapott antibiotikumot, 2 hetente volt beteg. December elején kezdtem adni neki az Immunotrofinát, utoljára január végén volt beteg, azóta semmi baja. Hogy az Immunotrofinától vagy attól, hogy jobb az idő, nem tudom.


Jár a kisfiad közösségbe?

2014. márc. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem jár közösségbe, de a nagy fiam ovis, igaz ő nem beteg, de gondolom, hazahozza. C vitamint már 2 üveggel megittak a gyerekek, de semmi hatását nem látok, ő csak 20 hónapos, nem tudom milyen immunerősítő lenne jó számára, de majd megkérdezem a doktornénit, vagy még ha van tapasztalatok akkor szí

vesen fogadom, addig is köszi a válaszokat.

2014. márc. 19. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!