Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Láz és köhögés-beteg vki...

Láz és köhögés-beteg vki gyerkőce most ilyen tünetekkel?

Figyelt kérdés

Semmi taknyosság, csak magas láz és most mát hurutos köhögés. Apósom ma azzal ijesztgetett, hogy van most ilyen, de gomba okozza és felnőtteknek is hetekig tart a gyógyulás.

Nálatok meddig tartott/mióta tart?


2014. márc. 13. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
2 éves, köhög, lázas, de kicsit taknyos is, hétfő óta.
2014. márc. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
3 nap utan sos antibiotikum kell ha nem megy le a laz. Nekunk hasmenes is van korhazban vagyunk.
2014. márc. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fiam már hetek óta köhög, rengeteg gyógyszert kapott de nem javul. Állítólag van egy fertőző torokgyulladás járvány, nálunk a fél bölcsi otthon van, és akit bevisznek az is beteg. És a szüleim is az ország másik végében, ugyanezekkel a tünetekkel, láz, torokfájás, köhögés. Ma viszem megint a fiamat (másfél éves) orvoshoz mert 2 napja nem szedi már a köptetőt de megint rosszabbodott a köhögés. Gombáról még nem hallottam :) Ja és az én torkom is fáj.
2014. márc. 14. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha jól rémlik 4. hete köhög a fiam, első héten antibiotikumot kapott, 2. héten két napot volt oviban, aztán ventolin, 3. héten újabb adag antibiotikum, mert nem javult, kiderült tüdőgyulladás. Kaptunk belgyógyászati vizsgálatot is, ott azt mondták valamiféle gyulladás van a szervezetében, azért nem múlik a köhögés sem, de szerencsére a röntgenen látszik, hogy javul a tüdőgyuszi.

Én 2 hete köhögős, lázas, taknyos, szerintem összevissza fertőzzük már egymást. Én is antibiotikumot szedek. Lassan jobban vagyunk, már napok óta láz nélkül csak köhögősen. Gombáról nem tudok.

2014. márc. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!