Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 2 és fél évesnek köhögés...

2 és fél évesnek köhögés csillapító. Nektek mi vált be?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 1. 07:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Hurutos vagy száraz köhögés? Hurutost nem szabad csillapítani, arra kopteto kell, pl lándzsát úti fű, szárazra orvos ír fel pl Coderettat.
2014. ápr. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem száraz köhögés. Igen, pont most olvasgatok a stodalról és a lándzsás útifű szirupról és úgy vettem észre, h 10-ből 2-nek vált be a stodal. Ebben a korban adható a lándzsás útifű szirup?
2014. ápr. 1. 07:53
 3/9 anonim ***** válasza:
A tájékoztatója szerint nem..... De a gyógyszerész segiteni fog, nyugi.
2014. ápr. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm.
2014. ápr. 1. 07:58
 5/9 anonim ***** válasza:
Jutavit lándzsás útifűje adható,ez alkoholmentes,és nagyon jó,nekünk nagyon bevált.
2014. ápr. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem azt mondta az orvos,hogy a lándzsád utifű szirupot még nem adhatom a 2és fél éves lányomnak, stodalt javasolta. Gyógyszerként pedig a prospant!
2014. ápr. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért ne adhatnád? Rajta van a tájékoztatóján is,hogy 2 éves kortól adható.
2014. ápr. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ambroxolt adott a gyógyszerész. Fiam épphogy bele kóstolt és egyből hányt tőle, most bele tettem neki vízbe, így iszogatja. Őszilébe tehetem?
2014. ápr. 1. 10:38
 9/9 masni1 ***** válasza:

Főzz neki hagymateát, valódi teát lógass a levébe és jól mézezd meg. Olcsó és sokkal többet ér minden "patikaszernél".

3 fiam nőtt fel rajta, garantálom a sikert. Persze csak ha más baja nincs a gyereknek.

2014. ápr. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!