Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Anyukák, felétek van rota...

Anyukák, felétek van rota vírus a közösségekben?

Figyelt kérdés

Melyik megyében laktok és van beteg gyermek a környezetetekben? Most láttam a híradóban,hogy ország szerte terjed a rota vírus..

Én Bács-kiskun megyében lakom Kecskemét közelében és én itt még nem hallottam erről. Kissé aggódom, három kisgyermekem van. Köszönöm, ha írtok!!!!!!!!



2014. ápr. 14. 21:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
utolsó nem semmi dolog ami veletek is volt! velünk is úgy volt szó szerint kidobtak minket a kórházból, mert rotája volt a lányomnak!
2014. ápr. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
nálunk is van, Békés megye, a 2 eves kisfiam viszonylag konnyen lenyomta, en meg itt vagyok az agyhoz kotve, hasgorcsokkel. Felesegem 4 napja szenved vele. Bolcsodebol szereztuk, eddig 4 kisgyerek (csalad) kapta el.
2014. ápr. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Liza001 válasza:

Sziasztok!

Én most szembesültem a rota virussal, csak más szemszögből, nekem van egy cicám, és társasházban lakók, és a társasházban két gyermek megbetegedett, pár napja elutaztam, és amikor hazaértem letámadtak, és azt állítottak, az én macskáktól kapták el, teljesen lesokkolt a dolog csak hebegtem, és már majdnem felemeltem a hangom, de inkább elbögtem magam és úgy jütt le az egész dolog, hogy én a gonosz macskatartó vagyok, aki értetlenkedi... Egyébként én Kecskemét térségében lakok, tegnap órákig bújtam az internetet, és nem hagyott nyugodni a dolog, hogy a macskám miatt betegedett meg két kisgyerek? Összezavarodtam, egyszerüen összevissza írnak, az egyik oldal azt írja, a rota virus egyik emberről a másikra terjed, vagyis nem állattól kapja el az ember, illetve hogy fertözött dolgoktól kaphatja el, és ezek a dolgok hetekig fertözök lehetnek, a másik pedig, hogy iszonyatosan sok ága/fajtája van, a legtöbb helyen azt írják, hogy a lakosságból szinte mindenki elkapja, az oltás se garantált száz-százalék biztonságot. Mi az igazság! Megkérek mindenkit, hogy mellözéttek jaj a cica a nagyon sok betegséget terjeszt, és milyen vagyok mert macskát tartok szöveget, tényleges pontos válaszokat várok azoktól akik erre tudják a válaszokat. Elég rosszul eset, hogy megvádoltak ezzel, honnan tudják a szomszédok, hogy a macskámtól kapták el, egyból azt tettem fel magamnak, talán tényleg megvizsgálták a macskát, és kimutaták benne a rota virust? Mit csináljak, emiatt vigyem el egy állatorvoshoz, csináljak vizsgálatot, én nem vettem észre, hogy a macskának hasmenése lenne.

2014. máj. 12. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!