Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » SOS! Kisfiam beütötte a...

SOS! Kisfiam beütötte a fejét, púp lett rajta. Mi a teendő? Kb fél órája történt.

Figyelt kérdés

22 hónapos, most alszik a Kisfiam.

hívtam a védőnőt, de nem vette fel...

az eset után megnyugtattam, még egy kicsit vigyorgott is, amikor bohóckodtam neki. ivott is egy kicsit.



2014. ápr. 22. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Tegyél rá hideg kanalat. Ha hányna, elájulna, azonnal kórház.
2014. ápr. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 zsombor1969 ***** válasza:
Velem is történt egyszer ilyen le kell jegelni,vagy borogatni.
2014. ápr. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Rogton utana lehutod vagy kanal vagy vmi ilyesmi. De ha nem hany es ajul semmiseg. A gyerekek mar csak ilyenek. Az en lanyom nem tudom h csinalja de mindig a fejet uti akarhova megy jatszani akarmivel. :-). Mar egesz strapabiro feje van. :-) eleinte en is ketsegbe estem de mara mar rajottem h felesleges. :-) ne aggodd tul. :-)
2014. ápr. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3-as, köszi! :)

igyekszem nem túlaggódni. és jó tudni, hogy nem csak az én gyerekem ilyen kis szélvész! :)

ja, igen, hideg borogatást raktam rá, mikor elaludt.

még annyi, hogy valami fájdalomcsillapítót adsz ilyenkor a gyereknek, hogy ne fájjon neki?


a többieknek is ment a zöld kéz!

2014. ápr. 22. 18:41
 5/7 anonim ***** válasza:
46%

Neeem nem adok neki fajdalomcsillapitot. :-)

Most a lanyomnak ket kek folt is van a fejen. Az egyiket az ajtofelfan szerezte. Annyira koncentralt mi van a kezebe h neki setalt. A masikat pedig ugy h szalast az apja utan az erkelyre es megbotlott a kuszobbe. Meg jo h van frufruja igy nem latszodik. :-)

Es ezt ket nap alatt sikerult osszegyujtenie. Hidd el minden gyerek tori magat. Most vettem betadint es ragtapaszt. Jon a nyar biztos szukepseg lesz ra. Ilyenkor en is megijedek nagyon de ha latom h minden rendben es szalad tovabb mar csak nevetek rajta h milyen ket bal labas, mindig magamat latom benne ilyenkor :D

3-as voltam :-)

2014. ápr. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Arnica montanat szoktam adni neki, esetleg árnigéllel bekenni. Ha horzsolt, akkor bepanthen plusz.


Ha nem zavart, evett, ivott, egyforma nagyok a pupillái, nem hányt, stb. akkor nincs gond. Neked jobban fáj, hidd el :)

2014. ápr. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

az éjszaka nyugodtan telt, ma de. is jól volt - megnyugodtam :)

2014. ápr. 23. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!