Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Volt valaki gyermekének...

Volt valaki gyermekének vesetágulata?

Figyelt kérdés
2014. júl. 3. 20:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Igaz, utolsó, a húgycső katéterbe dugtak be egy csövet, abba folyadékot fecskendeztek és az segített a diagnózisban, szerencsére már 6 éve volt mindez és elhomályosultak az emlékeim.
2014. júl. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
Az én kisfiamnak is vele született,4 hónaposan voltunk uh-n akkor azt mondták hogy elindult össze húzódni,most leszünk egy évesek 30-án viszem megint uh-ra a gyerek doki kérte hogy nézzük meg,szerencsére nem volt eddig gond vele remélem vissza is húzódott teljesen.Kívánom nektek is hogy minden rendbe jöjjön :) Amúgy nekem is azt mondták hogy kinövik.
2014. júl. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Sajnos az én kicsi fiam nem nőtte ki,sőt szeptemberbe műtétre fog kerülni a sor:(
2014. júl. 10. 14:52
 14/21 anonim ***** válasza:
Milyen műtét lesz? Nyílt vagy endoszkópos? A nyílthoz kitartást, ettől féltünk mi is, az endoszkópostól pedig nem kell annyira félni.
2014. júl. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Ha jól tudom nyílt,mert az endoszkóposat csak 5 éven felülieknek csinálnak.Az én kisfiam még csak 3,5 éves :(
2014. júl. 10. 19:50
 16/21 anonim ***** válasza:
A lányomnak másfél éves kora óta 3 endoszkópos műtétje volt, az orvosok, mindig arra törekednek, hogy a lehető legkisebb beavatkozással megoldást találjanak. Kiderült végül az ok?
2014. júl. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Erről a műtétről még pontosabban augusztusi időpontban fogunk beszélni,most nem volt rá lehetőség,meg már hullák voltunk egész napos röntgenes vizsgálat után,étlen,szomjan.Valószínűleg egy ureter nyomja el a vesekaput.De pontosan még nem beszéltünk meg mindent,csak hogy elkerülhetetlen már a műtét.
2014. júl. 11. 12:19
 18/21 anonim ***** válasza:
Igen, az nyílt műtét (a lányomnál szerencsére nem kell még korrigálni az uretereket, de volt róla szó régebben, tágak és kanyarulatosak) kitartást hozzá, én is féltem, hogy a 3 éves gyerkőcnek már nagy tortúra ez a műtét, kikötözés stb., de hamar túl lesztek rajta és nem károsodnak a veséi.
2014. júl. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm.Remélem minél előbb túl leszünk rajta és minden jól alakul majd.Debrecenbe a Klinikán műtik,az orvosunk is a legjobb,úgyhogy jó kezekben lesz az én kicsikém.A többit meg segítünk neki átvészelni.
2014. júl. 11. 15:50
 20/21 anonim válasza:
Kitartás nektek akkor,szurkolunk hogy minden rendben legyen :)
2014. júl. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!