Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Bexsero oltás tapasztalatok,...

Bexsero oltás tapasztalatok, esetleges mellékhatás?

Figyelt kérdés
Van itt valaki, aki beadatta esetleg az új Bexsero védőoltást? Ha igen, volt utána bármilyen rekació?
2014. aug. 20. 17:36
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Beadattátok végül? Mi most gondolkodunk rajta.

2014. okt. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Hol lehet egyáltalán beszerezni? Én kérdeztem a patikában, de azt mondták sehol sincs raktáron.
2014. okt. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én azon a környéken élek ahol volt a haláleset :(

De viszont annyira új még ez az oltás hogy nem merem beadatni. Szörnyű ez a félelem meg ez tudatlanság , hogy mi lenne a legjobb :(

2014. okt. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2014. okt. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen, beadatattuk, hosszas utánaolvasás után, de még csak az első szurin vagyunk túl, nem volt semmi gond. A gyerekorvosunk, akiben megbízok, szintén javasolta, mert elmondása szerint a halálesetek 90%-ért a B típusú meningococcus okozza.
2014. okt. 23. 13:15
 6/10 A kérdező kommentje:
Budapesten vettün a Millennium Gyógyszertárban, még augusztusban.
2014. okt. 23. 13:16
 7/10 anonim ***** válasza:
Köszi a választ. Én csak most olvastam róla, hogy bevezették, de már régóta vártuk. Ennek bezzeg nem csinálnak hírverést. A mi gyerekdokink nem is hallott róla.
2014. okt. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezt en is beadatom ha van ra mod. 4 evesnek is lehet, nemtudjatok? mennyibe kerul?
2014. okt. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igaz a lanyom mar reg elmult 2eves, de nekunk a gyerekorvos nem is emlitette, hogy van ilyen lehetoseg, pedig az lenne a dolga. Most tudtam meg csak veletlenul, hogy meghalt az a szegeny kisgyermek.
2014. okt. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igazatok van, a jó (pap) orvos holtig tanul elvét követve igazán olvasgathatnák a szakmai oldalukat, ahol rég fent van az infó: [link]
2015. jan. 21. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!