Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ha eddig nem jött ki egyikünkö...

Ha eddig nem jött ki egyikünkön sem akkor megúsztuk? Hányós-hasmenéses vírus.

Figyelt kérdés

Kislányom ovis csoportjában tarol egy hányásos-hasmenéses vírus. Őt csütörtök este érte el, akkor hányt 3x, hasmenése nem volt. Azóta diétázik, jól van.

Van egy nagyobb fiam és 1 kisbabánk is, illetve mi, anya és apa. Ha eddig nem jött ki egyikünkön sem, akkor szerintetek mi megúsztuk?


2014. szept. 14. 08:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia, saját tapasztalat volt, férjem hozta haza és pont öt nap múlva jött ki rajtam. Maskor is azt hallottam, hogy kb öt nap a lappangas, ha addig nem jön ki, akkor sztem tenyleg megusztatok. Gyakori kezmosas, szelloztetes, de hát ez gondolom alap. Ja, kisfiam akkor négy hetes volt, ő nem kapta el, szajmaszkot tettem fel.
2014. szept. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
5 nap??? Úgy tudtam, hogy ezek annyira agresszív vírusok, hogy max 2 nap a lappangási idejük.
2014. szept. 14. 08:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy rosszul tudom bocs! Nalunk így volt az biztos. Már eszembe se jutott hogy elkaphatom erre csak kijött rajtam is. Bár ti tobben vagytok lehet hogy nalatok már tenyleg nem jön ki ha eddig nem volt.
2014. szept. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Bizakodom!
2014. szept. 14. 08:31
 5/6 anonim ***** válasza:
én válaszoltam az 5 napot, hogy vagytok? remélem minden rendben :)
2014. szept. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi kérdésed, igen, mindenkivel minden rendben, kislányom is ment ma már oviba.
2014. szept. 15. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!