Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ha a gyerek mondogatja, hogy...

Ha a gyerek mondogatja, hogy fáj a hasa, rögtön elmentek orvoshoz?

Figyelt kérdés

4 éves lányom időnként (egy héten 2x-3x) mondja, hogy fáj a hasa. Semmi egyéb nincs ilyenkor, van, hogy csak kakilnia kell, de van, amikor nem, de semmi más tünet nem szokott lenni, és másnapra el is múlik. Játszásban, hangulatát nem zavarja.

Úgy mondja, hogy a köldökénél fáj.

El kéne menni, vagy nem biztos, hogy gond van?


2014. okt. 21. 21:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Kisfiam múlt hétvégén mondogatta ezt többször. Hétfőn elvittem orvoshoz, azt mondta a doktornő, hogy kólika. Csodálkoztam, mert tudtommal ez a csecsemőknél szokott hasfájást okozni, nem 6 éveseknél. Diétáznia kell pár napig és bélflóravédőt szednie.
2014. okt. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem gyerekkoromban rengetegszer fájt a hasam, a mamámék törülközőbe tekert meleg fedőt tettek rá. Mindig szélgörcseim voltak, attól fájt.
2015. ápr. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!