Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ha 22 hónapos baba lázas...

Ha 22 hónapos baba lázas mivel itassam?

Figyelt kérdés
Mindig vizet iszik, nagyon ritkán kap gyümölcsleveket. Most viszont nem igazán akarja a vizet meginni, csak az édesebb dolgokat. Viszont az antibiotikum miatt hasmenése van. Ilyen esetben mit adjak/adhatok neki inni?

2014. okt. 23. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Koffeinmentes teát.Nyugodtan tehetsz bele pici cukrot,citromlevet,hisz a lázzal és a hasmenéssel szénhidrátot éget és elektrolitokat veszít,ezért kívánja az édesebbet!

Egy ápolónő/anyuka

Jobbulást a picidnek! (az enyém is 22 hós)

2014. okt. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
25%

22 hónapos már bőven kisgyerek és nem baba!

Adj neki bármit, amit megiszik.

Frissen préselt alma/narancslevet vízzel hígítva, vagy teát, leveseket.

2014. okt. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Először is Köszönöm a válaszokat!!


Kedves Egyes hozzászóló nagyon köszönöm a választ. Teával ittam eddig de cukor nélkül nem igen akarta meginni viszont cukrot sem mertem bele tenni. Viszont most fogok és talán így többet is fog inni. Nagyon szépen köszönöm még egyszer!! :)


Kettes hozzászóló mivel hasmenése van a babának én úgy gondolom nem igazán jó gyümölcslevekkel itatni, hiszen attól még inkább hasmenése lesz.

2014. okt. 23. 16:51
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyon szivesen! :)

Mielőbbi gyógyulást neki!

1-es voltam

2014. okt. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!