Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 4 hónapos baba sokat tüsszent,...

4 hónapos baba sokat tüsszent, egyfolytába folyik a könnye és az orra mitől lehet? Allergia, vagy betegség? Láza nincs és nemköhög.

Figyelt kérdés

2014. okt. 26. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:

normál esetben irritálhatja esetleg valami(én babámnál a körforgó miatt jellemző)nekik még nincs orrszőrük, és sírnak is, ajánlatos minimum orrszi porszizni


egyfolytában könnyfolyás inkább esetleges kötőhártya gyulladásra utalhat, ami kezelendő szerintem.

2014. okt. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az orra a könnyezéstől folyhat leginkább, hisz a szemből oda is ürül..
2014. okt. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ahelyett, hogy itt várod a válaszokat elvihetnéd védőnőhöz és máris megmondja... -.-
2014. okt. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
szerintem máris nem vihetném mivel vasárnap van!!!! nállunk nincs védőnő ilyenkor! csak hogy megnyugodj holnap el is viszem, amugy meg szerintem ez olyan oldal ahol kérdéseket lehet feltenni, ha nem tudsz rá válaszolni inkább ne írj semmitköszike!
2014. okt. 26. 13:53
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2014. okt. 26. 13:54
 6/7 anonim ***** válasza:

ja meg esetleg háziállat "pora".

bőrről levált, levegőben úszó "mikrofaggyú" is irritálhatja

2014. okt. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mielőtt valakit lehurrognál, nem írtad, hogy vasárnap van, és telefonon kérdezhetsz az orvosi ügyelettől, vagy a mentőktől.
2014. okt. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!