Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Kisfiam belégzéskor szortyogó...

Kisfiam belégzéskor szortyogó hangot hallat. Nem náthás ill. nem folyik az orra sem. Mi okozhat ilyet?

Figyelt kérdés

17 hónapos. Kb. 3 napja van ez a belégzéskor szortyogó hang, az orrát napi 2-3x porszívózom természetesen előtte sósvizes orrsprayt használunk. Semmi nem jön ki a szivatással.

Nincs láza talán egy kicsit sírósabb(de ez a fogzástól is lehet). Volt valakinek hasonló tapasztalata a gyermekével? Mi okozhat ilyet? Allergia? Fűtés -Száraz levegő? Talán betegség?

Előre is köszönöm a választ!


2014. nov. 4. 23:46
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem a nyála, de fogad szivesen a gyerekorvos arra a 10 percre, ameddig megnézi.
2014. nov. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Sajnos tegnap reggel az volt az első hogy hívtam a gyerekorvosunkat aki most szabin vagy továbbképzésen van. Így helyettesítő orvoshoz lehetne menni de csak akkor ha már nincs más választás mert "apróságokkal" nem szívesen foglalkoznak.

Muszáj vagyok megvárni a jövőhetet persze ha nem rosszabbodik.

2014. nov. 4. 23:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem köhög, nem náthásodik be, nincs láza, nem fáj a torka - tud nyelni, eszik, akkor nagy gond nem lehet szerintem.
2014. nov. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A kisfiam 2 éves volt, szinte semmi komoly baja nem volt csak kicsit hörgött és nyűgösebb volt. Elvittem dokihoz és kiderült tűszős mandulagyulladása van. Mutatta doktornő kanállal a torkát és láttam milyen fehéres, de magamtól ezt sose tudtam volna.

Nem ilyeszgetni akarlak, de jobb megnézetni dokival, mint otthon analízálgatni. Kisfiamnak Nurofent adtak akkor, általában ez jó több mindenre, még fogfájásra is

2014. nov. 5. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én néztem a torkát többször is de szerencsére se nem piros, hólyagos és tüszős. Egyik ismerősöm a fogára tippel mivel most jönnek a felső szemfogak, emiatt beduzathat a nyálkahártyája vagy az orrmandulái.
2014. nov. 5. 09:04
 6/7 A kérdező kommentje:
A mai nap folyamán 3x porszívóztam az orrát mind a 3x egy jó nagy adag fika 😄 jött ki. Végre!!!
2014. nov. 5. 19:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, amikor valami szortyog, ott mindig valami váladék van a háttérben, akár kijön, akár nem...
2014. nov. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!