Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Milyen vitamint, immunerősítőt...

Milyen vitamint, immunerősítőt adjak a gyerekeknek (meg magamnak)? Segítséget, tapasztalatot szeretnék sokat betegeskedő ovis gyerekek anyukáitól.

Figyelt kérdés
Mióta elindult a tanév, kb egy hét ovi, két hét itthon. Sok szülő tök taknyosan beviszi a gyereket az oviba, mások meg szívnak miattuk pl. ahol kruppos, asztmás gyerek van :/, plusz a kisbabánk oltása is már egy hónapja csúszik ezek miatt. Most ment a nagy majdnem 3 hét után először az oviba, és a hét végére megint tiszta nátha és köhög. Mit lehet már ezzel kezdeni, hogy ne bolonduljak meg?
2014. nov. 15. 08:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk is ez a helyzet, 3 gyerek van a 2 nagyobb ovis. A pici meg tegnap kapott vna szurit de elmaradt , mert nem tiszta a tüdeje. én pár napja vettem aszkorbin savat, remélem használ is vmit. Az agyonreklámozott vitaminokban nem hiszek
2014. nov. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem is 3 gyerekem van, 2 nagyobb ovis. Nagyobb fiam betegesebb, a 3 éves lányom, aki szeptemberben kezdte az ovit, 1 hetet hiányzott eddig.

Fiam is kevesebbet beteg már szerencsére.

JutaVit Multivitamin Immunkomplexet kapnak és JutaVit Omega 3-at. Cebion cseppet pluszba akkor kapnak, ha náthásak. Vigantolt szoktak ősszel és télen napi egyszer.

A legkisebb 9 hónapos, ő Vigantolt és C-vitamint kap.

Múlt héten apa hazahozta a torokgyulladást a munkahelyről, én elkaptam és a legkisebb is, de a 2 nagy ovis nem lett beteg. A JutaVit készítmények nagyon jók.

2014. nov. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálunk a szeptember úgy nézett ki, hogy 3 napot ment, 2 hetet itthon volt a 4 éves fiam. Tavaly még volt, amikor 1 hónapból csak 1 hetet hiányzott. Cebiont, Vigantolt,Vegepát, flp-s kids vitamint és immunotrofinát adok neki. Azóta 1 hetet jár, 1 hetet van itthon. A kisebb is mindent elkap. Nemsoká mennék dolgozni, de így esélyem sincs. Egy mandulaműtét is kilátásban van a fiamnak, hátha javul a helyzet...

Kitartást! Tudom milyen ez lelkileg és anyagilag is. Nálunk a férjem 1 hónapja próbál kikecmeregni egy jó kis tüdőgyulladásból. Nekem is már 3 hete tart egy influenzám, már a második doboz antibiotikumot szedem én is,mert ráment a tüdőmre és a fülemre is. Kilószám esszük a vitaminolat. Havi 50-60 ezret költünk ezekre és mégis itt tartunk!

El sem tudom mondani hogy szeretjük az ovit. :(

2014. nov. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem kruppos a lányom,tavaly szinte csak napokat járt bölcsibe,annál többet voltunk kórházban :( nekünk a gyógyszertári cuccok nem értek semmit,mindent kipróbáltam amit ajánlottak.Most szeptembertől kap két készítményt: manó manna béta glükánnal és emóció.Ezek teljesen tiszta termékek.Ezzel egy időben elkezdte az ovit,és csak egy kis taknyolás,köhögés volt eddig,de nem krupp (tavaly minden betegségéből kruppolás meg fulladás lett) persze hosszú még a tél,ki tudja mi lesz,de nekem ez egyenlőre elég...
2014. nov. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
En mindent kiprobaltam.Most csak C vitamint kap minden nap.Ez bevallt.Iden meg nem hianyzott,eddig pedig minden honapban beteg volt.
2014. nov. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Atomkakas válasza:
kasvirág csepp!!
2014. dec. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!