Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 3 hónaposan szopós baba...

3 hónaposan szopós baba kórházba kerülésekor az anyukával mi lesz?

Figyelt kérdés
Gyulára kell menni és a baba szopik az anyuka ilyenkor milyen ellátást kap? (ágy étkezés mosakodási lehetőség ) mi jár az anyukának?
2014. dec. 2. 19:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mi Szekesfehervaron voltunk es rendesek voltak mert felvettek ugy az osztalyra mintha en is beteg lennek ( gyerekorvosunk intezte el) kaptam agyat is meg ellatast is. Tatabanyan csak egy muanyag szeket kaptam elso nap majd masnap kaptam egy agyat de ugy hogy mondtak ha hoznak be meg kisgyereket es nincs tobb agy akkor at kelk adnom akar ejszaka is pedig akkor mar nem szoptattam. Rendesek voltak nagyon
2014. dec. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,hát megjártuk!Anyaszálló volt és ingyenes lett volna mivel szoptatok, de nem akartam egyedül hagyni a babámat! Volt egy pótágy ami a nem nekem járt volna de a szobatársunk anyukája megosztozott velem!
2014. dec. 6. 19:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!