Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mi lehet az oka, hogy szinte...

Mi lehet az oka, hogy szinte 2 hetente beteg a bölcsődés fiam?

Figyelt kérdés
A kisfiam tavaly december óta jár bölcsibe. Minden hónapban legalább 1 hetet beteg volt. Szeptembertől viszont gyakran beteg. Volt egy ki nem kezelt megfázás, amiből tüdőgyulladás lett. 1 hetet ment böcslibe és már megint köhög és folyik az orra! Azt vettem észre rajta, hogy nem tud az orrán át lélegezni, hanem a száján át vesz levegőt. Lehet ok a hideg levegő szervezetbe való áramlása? Vagy esetleg hajlamos a gyakori megfázásra?

2014. dec. 2. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha hideg a levego, akkor ismet tudogyulladas lesz a vege. De az is lehet, hogy az elsobol meg nem epult fel teljesen, vagy szovodmenye van.

Tudogyulladas utan en meg ket honapig allandoan kohogtem es beteg voltam.

En mar reg masik bolcsibe vittem volna...konkretan senkit nem erdekel a gyereked, mert nem az ovek.

2014. dec. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem akarlak remisztgetni, de mielott nagyon nagy lenne a baj, valamit nagyon gyorsan valtoztass meg. Ne jatssz az eletevel.
2014. dec. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindenképp plusz vitamint javasolok és minél előbb egy fül-orr-gégészeti vizsgálatot! Főleg azért, mert mindig a száján veszi a levegőt. Nem horkol?

Az én fiamnak tavaly sokat volt a füle begyulladva, rengeteget hiányoztunk az oviból, gégészetre elvittem, kiderült az orrmandula hatalmas szinte elzárja a fülkürtöt, gátolta a szabad légzést az orrban. Mióta kivették az orrmanduláját egyszer volt lázas beteg szeptember óta, füle is rendben, alig náthás.

2014. dec. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jaja, fül-orr-gégész!

Valószínűleg orrsövény ferdülése van, amit meg kell műteni, mert így állandóan beteg lesz!

A vizsgálat nem fáj, a műtétet altatásban végzik gyermekeknek, utána kellemetlen lesz, de túléli és megszűnnek a gondok remélhetőleg!

2014. dec. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak is kivetettük .annyival jobb hogy taknyosnak alig taknyos viszont szárazon köhög ha beteg.ès semmi nem jó rá
2014. dec. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!