Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 1,5éves múlt a lányom, reggel...

1,5éves múlt a lányom, reggel 6 óta 3x hányt, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Nincs rossz kedve és egyéb tünet. Még nem evett. Amit kihányt, az tej (még szopizik), majd víz és mindig volt benne egy kis gersli. Tegnap evett egy kis káposzta-tölteléket.
2014. dec. 25. 10:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Orvos peldaul??
2014. dec. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ügyeletre gondolsz?
2014. dec. 25. 10:51
 3/7 anonim ***** válasza:

mindenesetre vizet itass vele, lehet azt is kihányja, de legalább kitisztul a gyomra


megfeküdhette a gyomrát valami, kár, hogy ezzel aludt, jó sok felszívódhatott akkor belőle

2014. dec. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az elvesztett folyadékot mindenképpen pótolni kell, lehet, hogy elkapott egy kis vírusos fertőzést.
2014. dec. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen itasd. Nekem az orvos azr mondta, 10 percenként 1-2 korty. Én kanállal itattam. Ha az is kijön, akkor ügyelet, Nehogy kiszáradjon.
2014. dec. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez a vírusos ratyi van itthon. A nagy (4 éves) kezdte pénteken hányt. Most már a kicsi (9 hónapos) és apa van benne. A kicsi hétfőn és kedden hányt. Kedden levittem őket dokihoz, igaz nem a mienkhez, mert ő nem volt. Nagy csodát nem mondott a doki, többször itatni őket, ha már nem hánynak, akkor probiotikum.Illetve, ha hasmenés jelentkezik, akkor arra írt fel ilyen gyógyszertárban kikevert valamit, természetesen a kicsinek ma már kb 10x volt hasmenése. Gyakran szoptatom és itatom ahányszor csak tudom. Jah és lehet kapni: [link] ilyet, esetleg ügyeletes gyógyszertárba kérj ilyet, már ha van ilyen gyógyszertár felétek.
2014. dec. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A mi dokink azt szokta mondani, hogy ha elfogadja a vizet, és nem jön ki belőle, akkor nem kell orvoshoz menni. Ők sem tudnak mit csinálni. A kólát szokta még ajánlani, náunk mindenkinek segített ilyen esetekben. Ja, és még azt szokta mondani, hogy azt egye amit elfogad, nem kell sima rizzsel meg ilyesmivel tömni.
2014. dec. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!