Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Van bármilyen negatív tapaszta...

Van bármilyen negatív tapasztalatotok, bármelyik oltással kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Annyi oltásellenes dolgot olvasni manapság. Gyerekeiteknél lett szövődménye bármelyik oltásnak? Mert én pl. már előre félek az mmr-től.
2015. jan. 26. 11:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs.
2015. jan. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyiknek sem volt. Talán kettőnél kicsit aluszékonyabb volt aznap, de más semmi. Se láz, se nyűgösség.
2015. jan. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A magyar oltásellenesek egyik feje Labant Csaba, na neki 2 hónaposan halt meg a gyereke többek közt kiszáradás és K-vitamin hiány miatt....Több kérdésem nincs :(
2015. jan. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az mmr oltás után kicsi nyűgös volt a lányom, de csak ennyi.

Amúgy soha semmi baja nem volt egyik oltástól sem szerencsére.

2015. jan. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
38%
Nálunk a 4hós oltás hozta ki az autizmust (bizonyított). Ennek ellenére a többi 3 gyerkőc is megkapta az oltásokat, mert ritka, hogy megismétlődik. Én nem gondolom, hogy az oltás rossz, csupán kihozta a lappangó dolgot.
2015. jan. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

Kedves Utolsó! Már 4 hónaposan jelentkeztek a tünetek?

2015. jan. 26. 12:22
 7/11 anonim ***** válasza:

Nálunk az egyik gyerkőcnél volt egy estés, 38,2 láz az mmr oltás után 1 héttel.

3 gyerekem van, 6,5, 4 illetve 1,5 évesek.

A nagyok kaptak a kötelezőkön kívül: rota ellen, "kullancs-os" oltást, bárányhimlő ellenit, Prevenár-t (akkor még nem volt kötelező), Meningococcus ellenit, és én oltatom Őket minden évben influenza ellen is.

A pici eddig a kötelezőkön kívül Menjugate oltást.

Soha semmi bajuk nem volt, kivéve az az egyszeri lázat.

2015. jan. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
#5 - nálatok hogyan bizonyították az összefüggést az oltás és az autizmus között, amikor még egyetlen kutatócsoportnak sem sikerült ilyen jellegű összefüggésre rámutatnia?
2015. jan. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%

"Nálunk a 4hós oltás hozta ki az autizmust (bizonyított)"


Ne haragudj, de ezt mégis hogy sikerült bebizonyítani?

Egy ember esetén ugyanis ilyen összefüggést nem lehet felállítani. Nagyobb csoportokat kell vizsgálni arra nézve, hogy az oltottak között magasabb-e az incidencia, mint a nem oltottak között. Ilyen vizsgálatot végeztek több ezer, sőt tízezer gyerekkel, és NINCS összefüggés, nem gyakoribb az autizmus azoknál, akik oltást kaptak.

2015. jan. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Hogy a kérdésre is válaszoljak:

Én is, az összes ismerősöm is megkapta a kötelező oltásokat, egyetlen egy személyt sem ismerek, akinél lett volna szövődmény.

Kaptam influenzaoltást és kullancsencehpalitis ellenit is, számos ismerősömmel egyetemben, szintén nincs köztük egyetlen szövődményes eset sem.


Nem az ijesztgetésnek kell hinni, hanem a tényeknek, vizsgálatoknak, eredményeknek.


Javaslom Ferenci Tamás - Védőoltásokról a tények alapján című könyvét, vagy ha nem szeretnél kiadni érte 2500 forintot, akkor a blogját. Megéri elolvasni.

2015. jan. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!