Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Akinek nincs segítsége hogy...

Akinek nincs segítsége hogy oldja meg ha allandoan beteg a gyerek?

Figyelt kérdés
3,5 eves es tudom hogy normális a betegség, de mar 2 éve bolcsis es nincs az a munkáltató, aki toleralna az 1 het bolcsi 1 het táppénzt. Arrol nem us beszelve, hogy 4 utan mar kong a bolcsi, én meg sokszor 5-ig dolgozom :(((
2015. jan. 27. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:

A bölcsi és a mini csoportos 2 év nálunk túlélő korszak volt.

Lányom az első évben sokat beteg volt, azt hiszem 13-14 hetet volt beteg abban az évben. A legtöbb esetben nem tehettem mást, mint hogy otthon maradtam vele. Talán 1x tudott otthon maradni vele a férjem.

A munkahelyem elég toleráns, bár kaptam jó pár megjegyzést ez idő alatt a munkatársaktól, de kibírtuk. A vezetőség normális nálunk. De kemény időszak volt!

Második év már egy fokkal jobb volt, de így is sokszor betegedett le.

Amúgy én néha bevittem magammal dolgozni (irodában dolgozok, ahol le tudtam őt foglalni).

De mindehhez tényleg egy toleráns munkahely kell. Különben nem tudom mi lett volna...

Most kiscsoportos, és alig beteg! Szerencsére ebben az évben még csak 2x volt beteg, akkor is csak 3-3 napot, úgyhogy végre alakult a helyzet.

Nagyon nehéz, de kitartást kívánok, lesz ez jobb azért!

2015. jan. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem sincs segítségem. Már jobb a helyzet igaz már 6 éves lesz a kisfiam. Októberben voltam vele itthon 1 hetet, novemberbe 1 hét, decemberbe pont szünetre lett beteg. Most is beteg. Szóval nagyon belehúzott most. Én vagyok vele itthon táppénzen. A munkahelyem szerencsére nagyon toleráns, legalább is a főnököm. 1-2 munkatársam biztos szapul a hátam mögött, de nem érdekel, a gyermekem az első.
2015. jan. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Munkanélküli vagyok.Csak én tudok vele otthon maradni,most már 3. hete van itthon mert beteg.Ki tolerálja ezt? Szerintem nem sokan...
2015. jan. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nálunk is aktuális...új munkahelyem van múlt hét hétfő óta, de holnaptól táppénz...remek
2015. febr. 3. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!