Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Hogyan lehet nyugodtan úgy...

Hogyan lehet nyugodtan úgy élni, hogy minenhonnan beteg gyerek, beteg anyukák kérnek segítséget?

Figyelt kérdés

Ti ezt hogy dolgozzátok fel? Lehet hogy túl érzékeny vagyok, de már lassan rettegek, hogy valamelyik szerettem, vagy én rákos/ beteg stb.lesz.

Már a fészre sem szívesen megyek fel mert onnan is csak ez folyik...


2014. aug. 26. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem látom ezt te hol tapasztalod ezt? Mondjuk facebookon nem is vagyok fent.
2014. aug. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én is tapasztalom

már olyat is olvastam, hogy egyedülálló gyerekes anyáknál az egyik legmagasabb a kockázat


lásd Agelina Joli meg kiveteti a méhét, leoperáltatta a melleit, a rákotmegelőzve

2014. aug. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valóban rengetegen kérnek fészen is így segítséget, és én ezt nem tartom rossznak, sőt! Nagyon nehéz helyzetben vannak beteg gyerekes családok, ahol mondjuk csak az egyik szülő tud dolgozni, a másiknak mindig a gyerkőc mellett kell lenni. Összefogással sok pici segítségből igazán nagy is lehet, ezek a közösségi oldalak pedig erre remek lehetőségek. Attól, hogy valaki nem akar róla tudomást venni, sajnos betegségek vannak, és mivel az állam sok esetben nem segít, mindenkinek magának kell gondoskodni erről... Gondolj csak bele egy kétségbeesett, gyereke életéért küzdő szülő helyzetébe... MINDEN lehetőséget megragad!
2014. aug. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen kedves utolsó, tudom hogy így van csak olyan rossz látni azokat a piciket, úgy hogy az enyéim is picik... és ilyen helyzetben sajnos senkire nem számíthatnak az is borzasztó...
2014. aug. 26. 19:21
 5/5 anonim ***** válasza:

"lásd Agelina Joli meg kiveteti a méhét, leoperáltatta a melleit, a rákotmegelőzve"


Ez azért így elég hülyeség. Anya és nagynénje is abba halt meg ezért ő már előre gondolkodott, de gyerek nélkül is így lett volna.

2014. aug. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!