Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mi van? Urrr Isten. Ilyet...

Mi van? Urrr Isten. Ilyet Hala a Jo Istennek meg nem lattam!?

Figyelt kérdés
Kedves anyukak, tapasztalatok( remelem nincsen)? Egy 3 eves gyerekre ugyelek ma mert a szulei elutaztak aztan delutan 6 ig velem van es a kisfiammal, A gyereket tisztaba kellett tegyem , mert meg pelusozik, nem beszel csak visingal, nem figyel semmire , egyedul az ego ami erdekes neki, sajnos koraszulott.. Tehat mikozben kicsereltem a pelusat eszrevettem, hogy a kis futyije latt neki nincsenek golyo-i, vagy csak egy van ami ici pici... gyerek amugyis beteg, sokat volt dokinal koraszulese miatt.. Dehat ez furcsa dolog, hogy nincsen neki zacsika, Hallottatok ilyenrol? Kezelesekrol?

2015. jan. 28. 12:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
Igen, rejtett herének nevezik.
2015. jan. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
73%

Ne haragudj, de ez a megfogalmazás és stílus amit te itt lenyomtál, nem vall egy felnőtt, értelmes, cselekvőképes nő létére.


Nyilván a szülők tisztában vannak ezzel a problémával, nyilván már kijárták a megfelelő utat a gyermek egészségének megőrzése végett. Arról nem beszélve, hogy ez (szerintem) senkire nem tartozik.

Legalábbis, ha én lennék ennek a gyereknek az édesanyja vagy édesapja és meglátnám itt, hogy miket írogatsz a gyerekemről .. hát a talpadon nem állnál meg.

2015. jan. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
64%
Szégyeld magad, de nagyon nagyon.
2015. jan. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
69%
Ne haragudj, de ez stílus és helyesírás felháborító! Sok közöd nincs az egészségügyi állapotához, és ahhoz sem, hogy a szülők ez hogyan kezelik! Rád sem bíznám a gyermekem soha!!!
2015. jan. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Nincsen miert szegyelnem magam, de ti biztosan csak a ti gyereketekkel foglalkoztok, torodtok, sajnalom a gyereket azert irtam ki a kerdest ! Es ez nekem furcsa dolog, Csak a jo Istennek tudom koszonni , hogy az enyem egeszseges! Miert baj az ha egy anya egy masik no gyerekeert aggodik? Embernek erzem magam nem pedig allatnak! Mar bocsi, ti biztosan nevettetek volna a helyemben, de en nem, hiszen nekem erzeseim is vannak, amiket nem szegyenlek? Duma? Ez nem duma, ez egy teny, ilyen a reagalasom, meglepodottsegem!
2015. jan. 28. 13:14
 6/22 anonim ***** válasza:
69%

Holnap olvasd vissza a saját kérdésedet, ha lenyugodtál. Nem árt, ha helyesírási szótár is van a közelben.

A címkék közé beírtad a hanyagságot is, ez nem az aggódás jele...

A kisfiúnak rejtett heréi vannak valószínűleg, ahogy az egyik válaszoló írta.

3 éves korban teljesen normális, hogy "egyedül az ego ami érdekes". Közben tanulja ő az empátiát is, csak majd később foglalkozik ezzel többet.

Csatlakozom az előttem szólókhoz: Szégyelld magad!


(az összes válaszra zöldet tettem, mert látom te mindenkit 0-ra pontozol :) )

2015. jan. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
65%
te jó ég, te anya vagy??? Azt hittem, valami kamaszlányka, ki vigyáz a rokon gyerekre :O
2015. jan. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
69%
Az ego gondolom égő akart lenni, ez is teljesen normális , sok babát pl az én fiamat is sokáig lekötöttek az ilyen világító dolgok, az orvos azt mondta,ez teljesen normális.
2015. jan. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Igen csak az egyetlen dolog az ego ami erdekes a szamara!
2015. jan. 28. 14:00
 10/22 anonim ***** válasza:
69%

6-os vagyok.

Az ego, mint saját maga, vagy a lámpában a villanykörte ami világít? :)

De mi a kérdésed lényege tulajdonképpen? Mi a bajod azzal a kisfiúval?

A rejtett here? Koraszülött? Pelusos? Nem figyel, nem beszél? "Ego"?

2015. jan. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!