Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mi van? Urrr Isten. Ilyet...

Mi van? Urrr Isten. Ilyet Hala a Jo Istennek meg nem lattam!?

Figyelt kérdés
Kedves anyukak, tapasztalatok( remelem nincsen)? Egy 3 eves gyerekre ugyelek ma mert a szulei elutaztak aztan delutan 6 ig velem van es a kisfiammal, A gyereket tisztaba kellett tegyem , mert meg pelusozik, nem beszel csak visingal, nem figyel semmire , egyedul az ego ami erdekes neki, sajnos koraszulott.. Tehat mikozben kicsereltem a pelusat eszrevettem, hogy a kis futyije latt neki nincsenek golyo-i, vagy csak egy van ami ici pici... gyerek amugyis beteg, sokat volt dokinal koraszulese miatt.. Dehat ez furcsa dolog, hogy nincsen neki zacsika, Hallottatok ilyenrol? Kezelesekrol?

2015. jan. 28. 12:54
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
63%
tényleg miért írtad ki a hanyagságot címkének, miért hanyagság ez? nem azért lett neki
2015. jan. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
25%

Én nem értem miért kell ennyire kiakadnotok.

Meglátta és mivel ilyennel nem találkozott, meglepődött, megijedt.

Ti tuti tökéletesek vagytok mindenhogyan (mint itt a gyk-sok 99%-a...), és soha nem reagáltatok úgy valamire, hogy jajj Istenem ez meg mi?

Nem kell hazudni. ;)


Szegény baba koraszülött, azt írtad. Ez meg rejtett heréjűség. Elhiszem, h fura,meg ijesztő is akár így elsőre, m eltér a szokásostól.

[link]

2015. jan. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen utolso, Igen meglepodtem, mert az en gyerekem nem ilyen! Es ez nekem furcsa! A tobbieknek.. agaondatlansa, hanyasag? Nem nem vittek sok orvoshoz sot egyhez sem a zacsija miatt. Dokihoz egyaltalan nem viszik akinel esetleg kellene fizetni. A csaladi orvosok pedig nem gyerek-orvosok, 50 evesek a szulei . A fule kosos, nyala taknya egyben van, gyogyszert nem adnak neki! A mellett aaz apa tobbszor is bantalmazza, nem agyon veri de meg-meg naspangolja!
2015. jan. 28. 14:54
 14/22 anonim ***** válasza:
81%
Honnan tudod hogy nem vitték a heréje miatt orvoshoz, hisz állítólag most tudtad meg hogy ilyen a heréje... Ha annyira hanyagolják a gyereket szólj az illetékes védőnőnek,de ha alaptalanok a vádjaid akkor nem köszönöd meg amit a szülőktől kapsz.
2015. jan. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
84%
Aha... eddig azt sem tudtad, hogy nincs heréje, vagy rejtett heréjű, de azt tudod, hogy emiatt nem vitték orvoshoz? Kamuszagot érzek.
2015. jan. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
81%
az,hogy egy 3 évest bántalmaznak nagyon súlyos vád. biztos vagy ebben? honnan tudod?
2015. jan. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Nem kamu, eddig is hallottam, hogy nincsen neki vagy rejtve van , de latni nem lattam eddig, SZO-BESZEDNEK PEDIG NEM HISZEK, a bantalmazas nem sulyos dolog, hiszen nem okollel utik, a feneket hatat tenyerrel picit nagyon...De nem az en dolgom, a gyerek nincsen mar itt, a tobbi a szulo dolga nem az enyem, en egy egyszeru kerdest tettem fol..
2015. jan. 28. 18:05
 18/22 anonim ***** válasza:
46%
hát nemtom 4hozzászólással ezelőtt még azt írtad többször bántalmazta. most dönsd már el,hogy rácsap a popsijára vagy bántalmazza egészen más a kettő
2015. jan. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
62%
Én azt nem értem ebben az egészben a legjobban, hogy ki bízza ilyen emberre a gyerekét, mint a kérdező? Süt róla a butaság.
2015. jan. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Te baromira unatkozhatsz. Légyszi mutasd már meg szegény szülőknek h mi a véleményed szegény gyerekről és róluk. Csodálnám ha nem vágnának pofon. Ez a stílus ahogy írsz felháborító. És miért ütöd bele az orrod? Neked csak az volt a dolgod h vigyázz szegény gyerekre!
2015. jan. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!