Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » SOS! 6 hete szültem, a gátsebe...

SOS! 6 hete szültem, a gátsebem mellett piros fájó kinövés? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
1 hét mulva megyek kontrollra, és gondoltam megnézem miért fáj még mindig a varrat, és egy piros kis kinövés van ott, de nem a varraton, hanem kb 1 centire töle, ilyen "lelógó" 3 mm-es börszerüség, puha, picit fáj. volt valakinek ilyesmi?
2012. jan. 16. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos gyakran előfordul, az a vadhús. Ha rosszul varrnak össze, akkor olyan kitüremkedésed lesz. Idővel enyhül, de mindig érzékeny marad. Legalább is nekem az. Mivel nem TB támogatott így nekem még 16 hónap után is meg van.
2012. jan. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sógornőmnek is van valami "kinövése", a második gyerek szülése után jött elő neki, volt dokinál, azt mondta a nőgyógyásza, hogy a szűzhártya kis darabja csüng belőle, érfogóval elszorította a doki, sógornőm semmit nem érzett belőle, pedig csüngött rajta a fogó...nincs benne ideg. Csak így simán levágni nem lehet, plasztikai beavatkozásnak minősülő, mert lézerrel kell levágni onnan. Már 4 éve ott van neki, mert nincs pénze levetetni, meg se meri kérdezni hogy mennyibe kerülhet, de azt mondja hogy nem akadályozza semmiben, úgy hogy ő szerinte jó helyen van ott ahol van. Azt mondja hogy nem vehető észre, csak ő meg a férje, (meg most már Ti) tudják hogy ott van neki és kész.
2012. jan. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem aranyér?
2012. jan. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem granlációs szövet alakult ki a sebem mellett. Kis erek összecsomósodtak, és néha eléggé szúr, meg gyakran vérzik. Azt mondta a doki, hogy kivágja, és utána megint összevarr. Még nem szántam rá magam, hogy elmenjek vele.

Szóval a válaszok alapján több dolog is lehet, majd a dokid megmondja

2012. jan. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válszokat, nem aranyér, csak kicsit fáj, ás olyan mint pl. egy kis szemölcs, csak puhább. hát remélem hamarosan eltünik vagy a dokim ad rá valamit.
2012. jan. 17. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!