Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Pici piros pöttyök a szájpadlá...

Pici piros pöttyök a szájpadláson, ill. pici fehérek az ajak belső részén - mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Kisfiamnak (2,5 eves) 2-3 napja jottek ki kis pottyok a szajaban- mivel pont a napokban megharapta belul a szajat, eloszor azt gondoltam, annak a helyen lett afta neki. Nem nagyon sikerul beleneznem, de amennyire latom, tobb pici feher potty is van az ajkan belul, ami viszont erdekesebb, h a szajpadlasan is vannak kis voros pottyok.


Enni, inni alig tud szegenykem, szinte csak reggel, meg amikor talan a fajdalomcsillapito hat..


Laza nincs, 37-et mertem neki ketszer, amikor gyanus volt.


Ausztriaban elunk, itt kicsit mas a dokik hozzaallasa - tegnap telefonon beszeltem vele, Nurophent kell adnom, meg egy gelt ajanlott, ami aftara, fogzasra van - nem igazan tudom elkepzelni, h pl a szajpadlasan az hogy segit...


Tantum verdre Spray-t hasznalok neki naponta tobbszor...


Szerintetek mi lehet, el fog mulni ennyitol..?

Koszonom!


2015. febr. 10. 08:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Kamaszkoromban volt hasonló problémám, de én előtte sokat voltam beteg és sok antibiotikumot szedtem, az tette tönkre a nyálkahártyát. Engem azonnal szájsebészetre küldtek, bár nekem a nyelvem is durván nézett ki akkor, és neomagnolos oldattal kellett öblögetnem. Próbáld meg a szájsebészetet te is, mert szegény kisfiadnak ez borzasztó kellemetlen lehet!
2015. febr. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!