Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Influenzas van a csaladban?...

Influenzas van a csaladban? Mekkora az eselye hogy 2,5honapos babam elkapja? Aggodom.

Figyelt kérdés
2015. márc. 2. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
66%

Mekkora az esélye annak, hogy teherbe esel?

Szerinted ezt kifogja neked megmondani, hogy beteg lesz-e a 2,5 hónapos gyereked vagy sem?!


Tartsd tőle távol, ha meg nem megy, akkor majd túl lesztek rajta.

2015. márc. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, ez a dolog eléggé kétesélyes. Nálunk mindenki elkapta az influenzát, kivéve én. Pedig egy háztartásban élünk, nap, mint nap érintkeztem velük. Ezenkívül pedig minden nap tömegközlekedéssel járok, emberek között. Így megy ez már évek óta, mégsem kaptam el soha. (Kopp, kopp, kopp) Sokat mosok kezet és ha nem felejtem el, akkor veszek be C vitamint. És nem oltatom magam.
2015. márc. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Èn voltam nem rég influenzás, aggódtam én is, hogy ne fertőzzek meg senkit, és szerencsére a 2 évesem és a fèrjem is megúszta. Kell egy kis távolságtartás sajnos.
2015. márc. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az egyetemen volt egy tantárgyam, amely a kisbabák fejlődésével foglalkozott. Ott tanultam meg, hogy amíg az anya szoptatja, addig a kisgyerek immunis minden külső betegségre, de ha mondjuk te megbetegszel, akkor elkaphatja. Sok C vitamin meg forró tea és nem lesz gond.
2015. márc. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!