Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Csak lázas más baja nincs?

Csak lázas más baja nincs?

Figyelt kérdés
1 éves kislányom este belázasodott ma reggel megint de nem magas eddig 37,9 volt a legnagyobb.Orra nem folyik, szomszéd doki azt mondta tiszta minden.Kicsit szrcsögöt leszívtam az orrát és be volt száradva neki.Mi lehet ez?Ma megyünk saját dokijához.Volt már másnak is ilyen?Ja aluszékony is.

2015. márc. 9. 08:25
 1/5 anonim ***** válasza:
van ilyen, pár nap láz semmi más tünet :)
2015. márc. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szia.

igaz az én fiam 7hós, de egy hete nekünk is volt ilyen. egyik este 38,5fokos láza volt, napközben csak 37, este megint 37,5fok, napközben semmi. azt 3. este alig 37fok volt. az utóbbi kettőt és a nappalit sem csillapítottam. de a lázon kivül neki sem volt semmi baja. és nem is voltunk dokinál vele, csak a 38,5 foknál hívtam fel mit csináljak, első baba és tanácstalan voltam.

2015. márc. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én se tudom mi ez.Sose volt ilyen még.Foga miatt lehet?Nagyon rágcsált az elmúlt egy hétben meg ömlött a nyála 2 hete jött ki a 4ik.Dokink csak délután lesz.Most itt nevetgél mellettem
2015. márc. 9. 09:45
 4/5 anonim ***** válasza:
2. vagyok. lehet hogy a foga. az én fiamnak már két foga van. pár napja tiszta dili, meg hőemelkedése van, felsír, nem alszik, pépeset alig eszi....stb. az első kettőnél csak a nyűgösség volt. bár akkor tisztán láttam a fogakat de most semmi.
2015. márc. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Összeszedett egy vírust kicsit piros volt a torka:( De a foga miatt mert már ott a kis hólyag rajta.Mára már láztalan és este is csak hőemelkedése volt.Kb mki ezzel ült a rendelőben.S nekem is sikerült elkapni... :(
2015. márc. 11. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!