Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Akinek erősen refluxos a...

Akinek erősen refluxos a babája és indokolt volt a gyógyszer. Milyen gyógyszert kapott? (omeprasol pl)

Figyelt kérdés
Ha esetleg már nagyobb a gyerkőc és refluxos volt babaként, mikor lett jobb? mikor nőtte ki?Emellett koraszülött a babám és nagyon nehezen etethető....tippek? Tanácsok?

2015. márc. 23. 09:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon erősen refluxos volt. Motiliumot és Controlocot szedett ill. Motiliumot szed még most is - 5 hónapos.

A nagyon durva fulladós, szörcsögős részét 2. hónap után nőtte ki.

Mi rengeteget szenvedtünk az első két hónapban. Felváltva hordoztuk függőlegesen tartva, szinte csak így tudott pihenni, nagyon fárasztó volt, de szerintem ez is nagyban hozzájárult ahhoz, hogy hamarabb gyógyuljon. Az etetés is nagyon bonyolult volt. Szoptatás előtt Nutritonnal sűrítettünk, odafigyeltünk, hogy ne egye túl magát, majd etetés végén Gastrotust adtunk.

2015. márc. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1-es vagyok:


Ami még lényeges,de ezt egy orvos sem mondta, magamtól jöttem rá, ill. külföldi oldalakat böngészve olvastam, hogy ha szoptatod, akkor nagyon sokat számít, hogy te se egyél savasító, csípős, hagymás ételeket.

2015. márc. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!